22. Yılımızda Geleceğe Umutla Bakıyoruz

Teknik Fuarcılık olarak 22. yılımıza coşku ile giriyoruz. Bu uzun zaman diliminde Türk tekstil sektörünün gözü kulağı olduk. Ülkemiz adına yaptığımız yayıncılık ve fuarcılık faaliyetlerimizin dünya ile rekabet edebilir hale gelmesi gurur kaynağımız oldu. Uluslararası yayınlarımız ve fuarlarımız ile dünyanın sayılı organizasyonları arasına girdik. ... devamı >
  

ELYAF İPLİK

Filament İplikleri İçin Kalite Garantisi

Uster® TESTER 6-C800, en zorlu teknik tekstil uygulamalarına hazır.

Karl Mayer Yıl Dönümünde Geleceği Kutluyor

Karl Mayer’in 80. yılındaki etkinlikte, şirket Temmuz 2017’nin başında Obertshausen’deki merkezinde düzenlenecek kurum içi gösteriye sizi davet ediyor.

LMW, Yeni Cer Makinesi LDF3’ü Lanse Etti

LMW hem tekli hem de çift kafalı seçenekli Cer Makinesi LDF3’ü verimli üretim, gelişmiş ve kalıcı fitil kalitesi, gelişmiş kullanıcı kolaylığı, düşük enerji tüketimi ve yerden tasarruf unsurlarını göz önüne alarak imal etti.

Oerlikon Neumag ve Teknoweb Güçlerini Birleştirdiler

Oerlikon, Pazarda Yüksek Büyüme Trendi gösteren tek kullanımlık nonwovenlar ile ilgili olarak Stratejik Ortaklık kuruyor.

SSM ile Germe, Bölme ve Bobinleme

SSM, 14 – 16 Mart 2017 tarihleri arasında Fransa, Paris’te gerçekleşen dünyanın en büyük kompozit fuarlarından biri olan JEC World 2017 Fuarına katıldı. Karbon germe, bölme ve bobinleme ile ilgili SSM tarafından sunulan en son çözümler, birleştirilmiş ITA standında teşhir edildi.

Tarama Makinesinde Kalite Yönetimi

Tarak ve çekme makinelerinde şerit regülasyonu ve şerit kalitesinin izlenmesi standart uygulamadır. Peki ya tarama makinelerinde neden olmasın?

FT60 ve FT70: Öncü Fitil Makine Teknolojisi

Modern iplik makineleri içerisinde çok azı fitil makinesi kadar önem arz etmektedir. Sağlam ve güvenilir bir fitil makinesi üretmek o kadar da kolay bir iş olmamakla birlikte, bu makine iplik makinelerinin binlerce iğin, üretilecek iplik numarasına bağlı olarak besleyeceğinden oldukça gereklidir.