DOKUMA ÖRME

Karl Mayer Yedek Parça Web Mağazası: Hızlı, Kullanışlı, Hatasız

Karl Mayer müşterileri, standart yedek parça veya özel bileşenler satın almak istedikleri her zaman, firmanın en son teknolojiyle geliştirdiği Yedek Parça Web Mağazası üzerinden kolay ve rahat bir şekilde siparişlerini verebiliyorlar.

Jakob Müller AG’nin En Son Yeniliği: IRO TEC ‘Hassas Atkı İpliği Beslemesi’

Jakob Müller AG, atkı ipliği akümülatörleri için yeni programlanabilir freni IRO TEC’i tanıttı. Yaprak yaylı bir frenle (tek fren) tasarlanan ve çok geniş iplik aralıkları için uygun olan IRO TEC aşınmada belirgin bir azalma sağlarken, mükemmel bir kumaş görünümü temin ediyor.

Karl Mayer, Asya’daki Servis Faaliyetlerini Genişletiyor

Hindistan, Vietnam ve Bangladeş’ten gelen tekstil makinesi taleplerinde yoğun bir artış yaşayan Karl Mayer, Asya’daki hizmet faaliyetlerini genişletiyor.

Itema’dan Sınıfının En İyisi Dokuma Yenilikleri

Dünyanın önde gelen dokuma makinesi, yedek parça ve hizmet üreticilerinden Itema, 13-15 Eylül tarihleri arasında Mumbai’deki Bombay Konferans ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen Techtextil India Fuarı’nda (Salon 6 - C109) son nesil ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Tek Silindirli Çorap Makineleri İçin Kaliteli İğneler

Modern tek silindirli çorap makineleri ile mükemmel kalitede ve yüksek verimli çorap imal ediliyor. Örme ürünün kalitesi daha ziyade kullanılan iğnelerin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir.

Dünya Örme Makine Yatırımları

Assoc. Prof. Dr. Metin YÜKSEK Marmara Üniversitesi, Teknoloji Fakültesi, Tekstil Mühendisliği Bölümü

İsviçreli Şirketler Schoeller ve Textilcolor Devrimci Polyester Boyama İşlemini Geliştirdi

Tekstil üreticisi Schoeller ve bağlı şirketleri ile Textilcolor’daki boya uzmanları arasındaki bir İsviçreli işbirliğinin sonucunda ortaya çıkan heyecan verici bir yenilik.

Karl Mayer ile Yeni Pazarlara Yolculuk

Karl Mayer’in Techtextil 2017 Fuarındaki standı sektör için bir buluşma noktası ve ilham kaynağı oldu.

Karl Mayer Çoklu Eksenli Tekstillere Yelken Açıyor

Birçok katılımcının memnun kaldığı JEC WORLD 2017 inovasyon fuarında Karl Mayer Technische Textilien de başarılı bir fuar geçirdi.

Stäubli’den Yuvarlak Örme Makinesinde Çorap Üretimine İlişkin Otomatik Çözümler

"DEIMO Örme Çözümleri" alanındaki ürünü sayesinde Stäubli, örgü imalathanelerine yönelik kontrol sistemlerinin lider üreticisidir.

Geleceğin Uygulamaları İçin Yenilikçi Dokuma Teknolojisi

Stäubli, yüzyılı aşkın süredir dünyanın lider yüksek hızlı tekstil makinesi üreticileri arasında kabul edilen bir firmadır.