22. Yılımızda Geleceğe Umutla Bakıyoruz

Teknik Fuarcılık olarak 22. yılımıza coşku ile giriyoruz. Bu uzun zaman diliminde Türk tekstil sektörünün gözü kulağı olduk. Ülkemiz adına yaptığımız yayıncılık ve fuarcılık faaliyetlerimizin dünya ile rekabet edebilir hale gelmesi gurur kaynağımız oldu. Uluslararası yayınlarımız ve fuarlarımız ile dünyanın sayılı organizasyonları arasına girdik. ... devamı >
  

BOYA BASKI TERBİYE

Archroma’nın Başarısının Sırrı İnovasyon

Archroma, özel yatırım firması SK Capital Partners tarafından Clariant’ın tekstil, kağıt ve emülsiyon işletmelerinin satın alındığı tarih olan 2013 yılında dünyaya geldi. Bu tarihten itibaren bazı dikkat çekici satın alımlarla büyümeye devam etti.

Havlı Kumaş Apreleme Alanında Mükemmeliyet

Tekstil apreleme makineleri üretimi alanında deneyime sahip olan ve bu yıl kuruluşunun altmışıncı yılını kutlayan Biancalani, dünyanın en büyük havlu kumaş üreticilerinden biri olan Hindistanlı Trident Ltd. şirketine iki havlı kumaş apreleme hattını desteklemek üzere 5 adet AIRO24 kontinü çalışan tamburlu kurutcuları Tandem ve Triplexkonfigürasyonlu olarak tedarik etti.

Baskı Profesyonellerinin Seçimi Roland DG Fespa 2017’de

Roland DG, Fespa 2017 ziyaretçilerini kendi standını ziyaret etmeye ve neden dünya genelinde pek çok baskı profesyonelinin işletmelerine güç kazandırmak için Roland teknolojisini seçtiklerini keşfetmeye davet ediyor.

SPGPrints Duvar Kaplamaları İçin Rotasyon Şablon Teknolojisinin Kalitesini Sunuyor

SPGPrints duvar kağıdı tasarım stüdyosu M-Design’ın (Beverungen, Almanya) yanı sıra çeşitli malzeme ve kimyasal tedarikçilerinin de katılımıyla en son baskı teknolojileri kullanılarak üretilebilen yaratıcı tasarım olanaklarının sergilendiği bir sunum yapacak.

Rüstik Denim Görünüşü İçin Üstün Teknoloji

Karl Mayer halat boyama sürecine yönelik özel bir boyama makinesi olan PORDYE-R makinesini piyasaya sürdü.