BOYA BASKI TERBİYE

Archroma, Yeni Renk Atlasıyla Première Vision 2017’de

Archroma; Paris’te düzenlenen Première Vision 2017 Fuarı’nda, yeni renk atlası kütüphanesini ve sürdürülebilirliği etkin kılan yeniliklerini tanıttı.

Mouvent: Bobst Ve Radex’ten Yeni Bir Ortak Girişim

‘Dijital baskının geleceği…’

Monforts: Sürdürülebilir Apre İşlemi İçin Tek Tedarikçi

Enerji maliyetleri yükselmeye devam ederken; Monforts Başkan Yardımcısı Klaus Heinrichs, Monforts kaynaklı çözümlerin apre uygulamaları için nasıl sürdürülebilir enerji tasarrufları ile ‘trende ivme kazandırdığını’ anlatıyor.

EATIT, Brückner ile Yükselişte

Geçmişi 1984 yılına kadar giden ve şimdiye dek çok sayıda yeniden yapılanma geçiren Cezayir menşeli EPE-EATIT-SPA grubu, bugün yedi yerleşkeye sahip ve hazır giyimden, ev tekstiline, mesleki giysi ve teknik tekstillere kadar çok çeşitli tekstil ürünlerini bünyesinde toplamış durumda.

İsviçreli Şirketler Schoeller ve Textilcolor Devrimci Polyester Boyama İşlemini Geliştirdi

Tekstil üreticisi Schoeller ve bağlı şirketleri ile Textilcolor’daki boya uzmanları arasındaki bir İsviçreli işbirliğinin sonucunda ortaya çıkan heyecan verici bir yenilik.

Archroma’nın Başarısının Sırrı İnovasyon

Archroma, özel yatırım firması SK Capital Partners tarafından Clariant’ın tekstil, kağıt ve emülsiyon işletmelerinin satın alındığı tarih olan 2013 yılında dünyaya geldi. Bu tarihten itibaren bazı dikkat çekici satın alımlarla büyümeye devam etti.

Havlı Kumaş Apreleme Alanında Mükemmeliyet

Tekstil apreleme makineleri üretimi alanında deneyime sahip olan ve bu yıl kuruluşunun altmışıncı yılını kutlayan Biancalani, dünyanın en büyük havlu kumaş üreticilerinden biri olan Hindistanlı Trident Ltd. şirketine iki havlı kumaş apreleme hattını desteklemek üzere 5 adet AIRO24 kontinü çalışan tamburlu kurutcuları Tandem ve Triplexkonfigürasyonlu olarak tedarik etti.

Baskı Profesyonellerinin Seçimi Roland DG Fespa 2017’de

Roland DG, Fespa 2017 ziyaretçilerini kendi standını ziyaret etmeye ve neden dünya genelinde pek çok baskı profesyonelinin işletmelerine güç kazandırmak için Roland teknolojisini seçtiklerini keşfetmeye davet ediyor.

SPGPrints Duvar Kaplamaları İçin Rotasyon Şablon Teknolojisinin Kalitesini Sunuyor

SPGPrints duvar kağıdı tasarım stüdyosu M-Design’ın (Beverungen, Almanya) yanı sıra çeşitli malzeme ve kimyasal tedarikçilerinin de katılımıyla en son baskı teknolojileri kullanılarak üretilebilen yaratıcı tasarım olanaklarının sergilendiği bir sunum yapacak.

Rüstik Denim Görünüşü İçin Üstün Teknoloji

Karl Mayer halat boyama sürecine yönelik özel bir boyama makinesi olan PORDYE-R makinesini piyasaya sürdü.