NONWOVEN

ITM Ziyaretçileri Autefa Solution’un Ekonomik ve Teknik Avantajlarını Tecrübe Edecekler

Nonwoven sektörünün önemli tedarikçilerinden biri olan Autefa Solutions, ITM 2018 Fuarı’nda 3. salonda 311A ve 312 stantlarında ziyaretçilerini ağırlayacak. Ziyaretçiler ITM süresince, taranmış çapraz serme iğneleme hatları ve ısıl bağlı hatları için komple bir hat tedarikçisi olan Autefa Solutions’un ekonomik ve teknik avantajlarını tecrübe edecekler.

YingYang 6.kez Hightex Fuarı’na katılacak

Çin’in önde gelen nonwoven üreticisi olan YingYang Nonwoven Machinery, Çin’in önde gelen nonwoven üreticisi olan YingYang Nonwoven Machinery, HIGHTEX 2018’de Türkiye’deki müşterilerle işbirliği için görüşmeler yapmayı dört gözle bekliyor. Firma, 9. salonda 908A numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

Teknoloji lideri, en ileri çözümlerini sunacak

Andritz, 14-17 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Hightex 2018 Fuarı’nda Türkiye pazarına yönelik yenilikçi nonwoven ürünler için çözümler ve tekstil terbiye teknolojilerini tanıtacak. Andritz, ziyaretçilerini 9. salonda A901 numaralı stantta ağırlayacak.

Sandler AG to exhibit at Techtextil North America Nonwoven innovations at High-Tex from Germany

At this year‘s Techtextil North America, German exhibitors will present themselves in a special forum. Entitled, High-Tex from Germany“, it will represent the German textile industry’s capability for innovation. Sandler AG is one of the exhibitors, showcasing new developments for transportation, filtration, construction, and interior acoustics.

Dilo Özel Nonwoven Üretim Hatlarını Hightex 2018’de Tanıtacak

DiloGroup, ITM ve Hightex 2018`de uluslararası müşterilerle yapılan görüşmelerde DILO standart ve özel nonwoven üretim hatlarının özelliklerini açıklayacak. Şirket ziyaretçilerini 9. salonda 905A numaralı stantta ağırlayacak.

Baldwin, ITM Fuarında Çığır Açan TexCoat G3’ü Sergiliyor

Baldwin Technology Company Inc., ITM fuarında TexCoat G3’ü Türkiye’de ilk kez sergilemenin mutluluğunu yaşıyor. 12. salon 1213 numaralı stantta sergilenecek bu çığır açan Hassas Uygulama Teknoloji ürünü, düşük enerji tüketimi, daha az su ve kimyasal atık, zamandan ve maliyetlerden tasarruflarla sürdürülebilir bir tekstil ve dokunmamış apreleme işlemi sağlamaktadır.

ETT 2018 8. Uluslararası İstanbul Tekstil Konferansı: Teknik Tekstillerin Evrimi

Marmara Üniversitesi, Tekstil Mühendisliği Bölümü tarafından organize edilen ETT2018 konferansı, Teknik Fuarcılık A.Ş. ve Tüyap Tüm Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen ITM 2018 ve HIGHTEX 2018 fuarları ile birlikte 14-16 Nisan 2018 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde eşzamanlı olarak yapılacaktır.

EDANA, INDEX™17 Ödülünü Kazananları Açıkladı

Nonwoven sektöründe ve ilgili sektörlerde mükemmeliyeti yakalayan firmaların ürettikleri ve ödül kazanan ürünler fuarda sergilendi. Berry Plastics, GDM, Glatfelter, Hassan Group, Magic & Suominen ödüle layık görüldü.

Oerlikon Neumag ve Teknoweb Güçlerini Birleştirdiler

Oerlikon, Pazarda Yüksek Büyüme Trendi gösteren Tek Kullanımlık Nonwovenlar ile ilgili olarak Stratejik Ortaklık kuruyor.

Brückner Techtextil 2017’de Yeni Ürünler, Verimli Makineler ve Akıllı Çözümler Sunacak

Brückner makinelerinde tamamlanan teknik kumaşlar, üretim ve özellikle kaynakların verimli kullanımında sürdürülebilir gelişimi temsil ediyorlar.