Groz- Beckert; Dokuma, Eğirme, Örme Gibi Ürün Gruplarını, ITME Fuarı’nda Sergiledi

Dört yılda bir düzenlenen ITME Fuarı, bu yıl 8-13 Aralık tarihleri arasında kapılarını açtı. Fuarda, Alman dokuma-örme firması Groz-Beckert da yerini aldı. ITME Fuarı’na, Groz-Beckert dâhil olmak üzere yaklaşık 1.800 firma katıldı. Firmalar, 15 salonda öne çıkan Ar-Ge ürünlerini sergiledi.

Groz- Beckert; Dokuma, Eğirme, Örme Gibi Ürün Gruplarını, ITME Fuarı’nda Sergiledi

Groz-Beckert kapsamlı ürün portföyünü, gerçek modeller ve artırılmış gerçeklik unsurlarının bir karışımı aracılığıyla ziyaretçilere sundu.

Örme ürün grubunda; büyük çaplı yuvarlak örgü makinelerindeki kesikli elyaf ipliklerin örülmesi için özel olarak geliştirilen SAN™ SF iğnesi ve SNK SF platini sergilendi. Ziyaretçiler aynı zamanda yuvarlak örgüye dair birçok yeniliği yakından gördüler.

Firma, düz örme ürün alanında, teknik tekstil üretimi için özel olarak geliştirilmiş özel uygulama iğnelerinin yanı sıra özellikle ince numara makineler için iğneler sundu. Groz-Beckert, koordine edilmiş çözgülü örme iğneleri, sistem parçaları ve çözgülü örme modülleriyle çözgülü örme segmentinde tecrübeli bir sistem tedarikçisi olarak yer aldı.

Dokuma ürün grubunda ise; WarpMasterPlus tahar makinesi ve KnotMaster iplik bağlama makinesi odak noktası oldu. Her iki makine de basit kullanımları ve büyük esneklikleri ile karakterize edildi.

Dokuma ürünlerinin bulunduğu alanda aynı zamanda, bilgi birikimini artırmaya ve oluşabilecek karışıklıklara karşı korunmaya yönelik bir hizmet olan ‘Groz-Beckert Müşteri Ürünü’ de sunuldu. Firma, eğirme endüstrisi için Tarak ürün alanında yeni bir sabit şapka serisini, özellikle temizlemesi kolay döner tepeli TV56’yı ve bakım ihtiyaçları üzerinde olumlu etkisi olan özel ve patentli diş şekline sahip bir silindir telini tanıttı. Firma ayrıca, yeni ve patentli bir üretim süreci sayesinde gelişmiş performans sunan nonwoven endüstrisi için Groz-Beckert InLine Tarak tel şeritleri de sergiledi.

Fuarda, dikiş ürün alanı teknik tekstillerin imalatına odaklanarak özel geometrisi ve istisnai stabilitesiyle öne çıkan SAN 5.2 özel uygulama iğnesini sundu. Alanda ayrıca INH Kalite Yönetimi ve Müşteri Portalının işlevleri ve içeriği de gösterildi.

COMMENTS