“ITM 2022 Fuarı Beklentilerimizi Karşıladı, Yoğun Ziyaretçi Ağırladık”

Eko-verimli teknolojilerin geliştirilmesinde lider olan İspanyol şirketi Jeanologia, ITM Fuarı 2022'de piyasadaki en hızlı lazer teknolojisini tanıttı.

“ITM 2022 Fuarı Beklentilerimizi Karşıladı, Yoğun Ziyaretçi Ağırladık”

Carmen Silla, Jeanologia Pazarlama ve İletişim Müdürü 

Giysi bitim işlemlerinde kullanılan lazerlerin geliştirilmesi ve uygulanmasında öncü olan şirket, donanım ve yazılımının kusursuz entegrasyonu sayesinde tekstil endüstrisine giysi başına en iyi maliyetle daha yüksek üretkenlik sağlıyor. Jeanologia, ITM 2022 fuarında lazer çözümlerinin diğer lazer teknolojilerinden %40 daha hızlı olduğunu gösterdi. Firma özellikle, daha rekabetçi ve sürdürülebilir bir endüstri elde etmek için günde 2.000 giysilik bir üretkenlik sağladığı, işletme maliyetlerini düşürdüğü ve pazara sunma süresini hızlandırdığı Kompakt Süper lazer çözümleri yelpazesini tanıttı.

Compact Super, lazerin hızını artıran ve aynı zamanda daha verimli enerji yönetimini sağlayan devrim niteliğindeki e-Mark X2 yazılımını içeriyor. Donanım ve yazılımın entegrasyonu, aynı güçle markalama hızını arttırıyor, işlemleri basitleştiriyor, ayrıca mükemmel kalite ve özgünlük ile sonsuz tasarım olanakları sunuyor. Aynı şekilde, ikinci kalitelerden kaçınarak ilk giysiden son giysiye kadar mükemmel tekrarlanabilirlik sağlıyor.

Jeanologia, Compact Super lazer teknolojisini de ITM’de gösterdi. Bu teknoloji kompakt tasarım ve yüksek karlılık ile maksimum üretim esnekliği, hassasiyet ve güç elde etmek için tasarlandı.

Üretim merkezlerindeki alandan en iyi şekilde yararlanmakta olup çalışanlarınız için güvenli ve rahat bir çalışma ortamı yaratmak üzere tasarlanan bu gelişmiş lazer serisi, çok çeşitli giysiler, ayrıntılı ve hassas tasarımlar ve kullanım kolaylığı ile yüksek üretimli merkezlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Jeanologia, ITM sırasında, zamanı, maliyetleri azaltan ve işlemleri basitleştiren, sürdürülebilirlik ve dijitalleşmeye odaklanan yeni bir üretim modelini teşvik etmek için yıkıcı teknolojilerin entegrasyonuna olan bahsini öne çıkardı.

Lazer, ozon G2, e-flow, Smart Boxes, Colorbox ve H2Zero, %100 ekolojik üretim sağlamakta olup Jeanologia tarafından geliştirilen ilk su geri dönüşüm sistem teknolojilerinin entegrasyonu ile giysi bitme işlemlerinde sıfır atık üretim yapılmasını sağlayarak  tekstil endüstrisinin üretkenliği ve verimliliğini arttırıyor.

Jeanologia Pazarlama ve İletişim Müdürü Carmen Silla ITM 2022 Fuarı boyunca yoğun ziyaretçi ağırladıklarını belirtti ve şu açıklamalarda bulundu.

3 yıllık zorlu pandemi sürecinden sonra bu fuara tekrar gelerek paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte olmak, onların seslerini duymak, yeni geliştirdiğimiz makineleri sergilemek bizim için çok önemliydi. Bu beklentimizin çok iyi bir şekilde karşılandığını söyleyebilirim. Tataristan’dan Pakistan’a Hindistan’a kadar her yerden ziyaretçilerimizi ağırladık.”

Sektörün ve pazarın geleceği için verimlilik, kapasite kullanım oranları ve sürdürülebilirlik çok önemli. Buraya tekstil endüstrisini dönüştürmek ve birçok tekstil firmasının büyüdüğü gibi dünyanın en rekabetçi pazarlarından biri haline getirmek için geldik. Bir pazar var ve biz bu pazarda 20 yılı aşkın süredir çalışıyoruz ve gelişmelerin birçoğunu müşterilerimizle birlikte yaşıyoruz. Müşterilerimizle çok yakınız.”

 

COMMENTS