Loepfe’den İplik Temizlemede 4 Sensör Gücüne Sahip YarnMaster Prisma

Loepfe, ITMA Asia + Citme'de pazar lideri YarnMaster® Prisma'yı köklü muadili YarnMaster® Zenit+ ile birlikte sergiledi. Loepfe, bu ikili çözümüyle hem teknoloji hem de performansın yanı sıra kanıtlanmış güvenilirlik ve fiyat avantajıyla da lider firmalardan biri olduğunu gösterdi.

Loepfe’den İplik Temizlemede 4 Sensör Gücüne Sahip YarnMaster Prisma

YarnMaster® Prisma, dört farklı sensör teknolojisinin yenilikçi kullanımıyla göz kamaştırıyor: YarnMaster® Prisma; kızılötesi optik, RGB optik, kapasitif ve triboelektrik sensörleri ilk kez bir araya getiren ve dijital çağ ile mükemmel bir uyum içinde işbirliği yapan benzersiz bir karışım sunuyor.

Bu unsurlar önceden görünmeyen iplik hatalarının ve düzensizliklerinin tespit edilmesini sağlarken, aynı zamanda Loepfe’nin MillMaster® TOP yönetim kokpiti aracılığıyla etkin çevrimiçi kalite yönetimi için verilerin toplanmasına ve analizine de izin veriyor.

Loepfe’nin Ürün ve Çözümler Başkanı Guido Wieland şunları söyledi: “YarnMaster Zenit+, firmamız için  temel bir güç olarak kabul edilir ve yıllar içinde kendine köklü bir yer edinmiştir. Rakiplerimiz hâlâ on yıldan uzun bir süre önce geliştirilmiş sensör teknolojisini kullanıyor olsa da, YarnMaster® Prisma ile iplik temizleme sensör teknolojileri için küresel ölçütü açıkça belirledik.

Günümüzün akıllı teknolojisinden yararlanarak, çeşitli uygulamalarındaki performansı tamamen yeni bir düzeye çıkardık. Tüm ekip, YarnMaster® Prisma’nın yarattığı coşkuyu görmekten heyecan duyuyor ve daha da akıllı çözümler sunma motivasyonumuz tüm zamanların en yüksek seviyesinde.”

COMMENTS