Santoni: En Yüksek Performansı ve Teknik Yenilikleri Garanti Ediyor

Araştırma ve geliştirme ekipleriyle sürekli yeniliğin peşinde koşan ve son teknolojik ürünleri müşterileriyle buluşturan Santoni, geliştirdiği elektronik dikişsiz yuvarlak örgü makineleri ile son 20 yılda bu pazarın önde gelen tedarikçilerinden biri olmayı başardı. Firma, 2004 yılından bu yana da Dikişsiz Çözgü Örme alanında faaliyet gösteriyor.

Santoni: En Yüksek Performansı ve Teknik Yenilikleri Garanti Ediyor

Merkezi İtalya’nın Brescia şehrinde bulunan dikişsiz örgü makinesi üreticisi Santoni, 1919 yılında kuruldu. 100 yıldır tekstil makineleri, konfeksiyon, spor, iç giyim, triko, medikal giyim, çorap örgü alanlarında uzmanlaşan firma, özellikle dikişsiz örgü makinelerinde sektörün taşıyıcı markalarından biri.

‘Dikişsiz makineler’ tekstil makineleri dünyasının devrimi niteliğindedir. İlk başta iç çamaşırı üretimi ile sınırlı olan bu makineler daha sonra spor giyim, medikal giyim, triko ve plaj kıyafetleri gibi diğer türlerde de üretime başladılar. Santoni, yıllar içinde ‘dikişsiz örgü makineleri’ üretiminde adını dünyaya duyurmayı başardı.

Santoni, 1988’de tekstil mühendisliği, elektronik, demir-çelik üretimi, tarım, finans, gayrimenkul gibi çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir firma olan Lonati Group’un bünyesine katıldı. İki firmanın birleşmesinin ardından ürün çeşitliliğini arttıran firma, desen ve renk tasarım yelpazesini daha da genişleterek makine üretimini sürekli hale getirdi.

Dünya genelinde 500’den fazla çalışanı olan Santoni, müşterilerine en yüksek performansı ve en son teknik yenilikleri garanti ediyor ve onların piyasa değişikliklerini anında karşılamak için en iyi tekstil makinelerine sahip olmalarını sağlıyor.

COMMENTS

error: PROTECTED CONTENT