Saurer Spinning Solutions Akıllı Eğirmede Yenilikler Sunuyor

Saurer Spinning Solutions, Salon 3'te bulunan 310A numaralı standında ziyaretçileri ağırlamayı bekliyor. Stantta makine, dijitalizasyon ile hazırlık, ring, open-end ve havalı iplik eğirme bileşenlerindeki en son yenilikler tanıtılacak.

Saurer Spinning Solutions Akıllı Eğirmede Yenilikler Sunuyor

Spinning Solutions, balyadan ipliğe, kesikli elyaf işlemede yüksek kaliteli, teknolojik olarak gelişmiş ve müşteriye özel otomatik çözümler sunuyor.

Saurer Autocard: Elyaf hazırlama zincirinde daha fazla değer yaratın

Yeni Autocard’ın yüksek tarama alanı, %18 daha yüksek verim ve hatta daha temiz şerit anlamına geliyor. Aynı zamanda, akıllı operatör rehberliği için LED ışıklar da bulunmakta. Autocard, elyaf hazırlama zincirinde daha fazla değer yaratmak için geliştirildi ve tekstil değer zincirinde her türlü elyafın sonraki süreçlere hazırlanması için doğru çözümler sunuyor. Harman hallaç ve tarak makinelerinin doğru kombinasyonu, mükemmel elyaf kullanımı ve şerit kalitesi sağlıyor, böylece eğirme işleminin verimliliğini artırıyor ve iplik kalitesini iyileştiriyor.

Autocoro: Türkiye’nin en popüler open-end iplik eğirme makinesi

Daha fazla üretkenlik, esneklik, iplik kalitesi ve sürdürülebilirlik elde etmek adına geliştirilen akıllı çözümler, Saurer iplik makinelerinin başarısının reçetesi. Autocoro open-end iplik eğirme makinesi ve Autoairo havalı iplik eğirme makinesinin otomasyon çözümleri, personel gereksiniminden daha fazla bağımsızlığın, daha fazla üretim ve kalite güvencesinin önünü açıyor ve ayrıca eğirme ve ham madde maliyetlerini düşürüyor.

Autocoro olağanüstü bir pazar payına sahip. Sadece 10 yılda Saurer, bireysel tahrik teknolojisine sahip bir milyon Autocoro eğirme ünitesi kurdu. Pazar ve teknoloji lideri olan Autocoro,  otomatik open-end iplik eğirme teknolojisinde devrim yarattı ve dünya çapında çok sayıda müşteri için daha fazla üretkenlik, esneklik ve sürdürülebilirliğin kapılarını açtı.

ZR 72XL ve ZI 72XL: Akıllı eğirmede küresel kıstaslar

ZR 72XL ve ZI 72XL, son derece verimli iki konvansiyonel ve kompakt ring iplik eğirme makinesi ve akıllı eğirme, düşük enerji tüketimi, kullanıcı kolaylığı ve esnek otomasyon çözümlerinde küresel kıstasları belirliyor. Saurer ring iplik makineleri esneklikleriyle, yüksek kaliteli gömleklik kumaşlarda kullanılacak en iyi kompakt ipliklerden kalın denim efektli ve geri dönüştürülmüş ipliklere kadar neredeyse tüm uygulamalara erişim sağlıyor. Kanıtlanmış Optisuction ve Twinsuction enerji tasarruflu modüllerle donatılan ZR 72XL/ZI 72XL ayrıca Impact FX, Draftbox, Spinnfinity ve Optispeed gibi öne çıkan özellikleriyle de etkilemekte.

ZR 72XL/ZI 72XL, herhangi bir bobin sarım makinesiyle bağlantılı, günlük randımanlarını kanıtlayan, işçilik ve yer gereksinimlerini minimuma indiren iki çok yönlü eğirme makinesidir.

Sun Service Unlimited, tüm Saurer makineleri için yaşam boyu ortaklık sunuyor

Kârlı, dayanıklı ve sürdürülebilir: Saurer, müşterilerine open-end ve ring iplik eğirme tesisleri için ömür boyu sürecek bir ortaklık sunuyor. Şirket, Kahramanmaraş’ta kendi Müşteri Hizmetleri Merkezi ile yıllardır Türkiye’de faaliyet göstermekte. Saurer, ziyaretçileri ITM fuarı standındaki Sun alanına davet ediyor: Şirketin servis uzmanları güncellemeler ve yükseltmeler, orijinal parçalar ve mevcut makineler için akıllı önleyici çözümler ile ilgili en son yenilikleri tanıtacaklar. Ziyaretçiler ayrıca eski Autocoro ve BD makinelerini kârlı dönüştürmeler ve yazılım yükseltmeleri ile geri dönüştürülmüş elyafların zorlu işlenmesine nasıl uygun hale getirebileceklerini keşfedecekler. Saurer ayrıca birçok Autocoro yazılım yükseltmesi için ücretsiz test sürümleri sunacak.

Senses ile resmin tamamını görün

Senses, Saurer’in tüm Saurer ve diğer üreticilerin makinelerini tek bir sistemde birleştirmesine olanak tanıyan IoT (nesnelerin interneti ) platformu. Uygulama, tekstil zinciri boyunca çeşitli üretim süreçlerinde ayrıntılı ve şeffaf veri izleme yoluyla genel ürün kalitesini ve üretkenliğini artırıyor. Buna ek olarak, Senses, problem çözme adımlarını hızla bulabilmesi için kullanıcıyı önemli bilgilerle destekliyor. Senses, verileri otomatik olarak toplayıp analiz ederek tekstil fabrikalarının işçilik maliyetlerini gelecekte veri kaybı olmadan kullanılacak şekilde düşürüyor.

Senses Elements, müşterilerin eğirme tesisini yönetmek ve müşterinin bireysel ihtiyaçlarına bağlı olarak özellikle önemli olan alanlarda fonksiyon aralığını genişletmek için Senses’in modüler uzantıları. Müşteriler, Senses Elements’i Saurer Senses Yazılım Mağazası aracılığıyla kolayca satın alabilirler.

Texparts – Ring iplik eğirme için ideal: Spinnfinity özellikli yeni Eshape iğ

Eshape, daha küçük bir iğ tahrik makarası çapına sahip Çift elastik iğ, değerini uzun yıllar boyunca kanıtlamış olan CS 1 S’ye dayanıyor. 30.000 devir/dak.’ya kadar olağanüstü çalışma özellikleri ve yaklaşık %4 enerji tasarrufu, temel performans faktörleri arasında. İğ dibi sarımsız eğirme için en iyi sistem Spinnfinity ile birleştirilmiş Eshape, otomatik ve verimli ring iplik eğirme için mükemmel uyumu oluşturmakta. Kire dayanıklı, uzun ömürlü ve hafif – bunlar Spinnfinity’nin maliyetleri düşürmesini, üretkenliği artırmasını ve ergonomiyi geliştirmesini sağlayan nitelikler arasında yer alıyor.

 

COMMENTS