Bonesman, Eko Sorumlu Kumaşlarla Doğa Dostu Ürünler Tasarladı

2022 sonbahar-kış sezonunda moda severleri yeni bir yolculuğa davet edeceklerini ifade eden Marka Kurucusu Dinçer Kosovalı, modada “responsible” kavramının önemini vurguladı.

Bonesman, Eko Sorumlu Kumaşlarla Doğa Dostu Ürünler Tasarladı

Bonesmen Kurucusu Kosovalı, markanın 2022 sonbahar-kış sezonu için başlattığı çalışmalara yönelik olarak şunları söyledi.  “Başlangıç noktamız ‘responsible’ kelimesiyle karşılanan eko sorumlu kumaşlar. Doğa dostu seçeneklerle müşterilerimizin karşısına çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Çünkü yeni nesillere yaşanabilir bir gezegen bırakmak önemli.

Genç, özgür, dinamik ve cesur tasarımlar

Bu dünyada yaşayan pek çok canlı var. Her birini düşünmek zorundayız. Yeni dönemde genç, özgür, dinamik ve cesur tasarımlar ile yeni bir hikâye yazmayı düşünüyoruz. Doğaya saygılı tasarımlarımız, çok özel detaylarla müşterilerimizle buluşacak. Daha iyi bir dünya her zaman mümkün. Biz de tasarımlarımızla temel olarak bunu göstermeye çalışacağız.”

Tasarım detaylarına da değinen Kosovalı; “Deri detaylı lüks dokunuşlar, baskı ve işlemeler koleksiyona eklenen ışıltılar arasında yer alıyor. Tasarımların çok özel bir görünüm elde edebilmesi için lüks dokunuşlara çok önem veriyoruz. Bilindiği üzere dijital kültürün yükselişi, konfor ve çok yönlülük kavramlarının ön plana çıkmasını sağladı.

Bu kavramlardan ilham alarak swetshirtlar, bol kesimli t-shirtler ve t-shirt elbiseler tasarladık. Mavi, kırmızı ve kırmızı tonları; tasarımların hareketlilik kazanmasını sağlıyor.” dedi.

COMMENTS