HAKKIMIZDA

Tek Tıkla, Tekstil Sektörü Ellerinizin Altında

Tekstil sektöründeki tüm gelişmeleri anında öğrenebileceğiniz E-Textile Magazine, tüm yeniliklere tek tıkla ulaşabilme imkânını sizlere sunuyor.

İçeriğinde İngilizce ve Türkçe olarak; firma haberleri, profesyonel değerlendirmeler, güncel araştırmalar ve teknolojik gelişmeler ile üretilen yeni ürünlerin bilgilerini bulunduran E-Textile Magazine, aylık 20 binden fazla ziyaretçisiyle Türkiye ve dünya üzerinde bulunan binlerce kişiye ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca sitemizde yayınlanan haber veya ilanlarınız sizleri, en hızlı ve en verimli şekilde hedef kitleye yakınlaştırıyor.

E-Textile Magazine; gündem, elyaf iplik, dokuma örme, boya baskı terbiye, dijital baskı, nonwoven, teknik tekstiller ve özel dosyalar başlıkları altında size, tekstil sektörünün her alanından yenilikler sunuyor. Bununla birlikte tekstil alanındaki fuarlar ve etkinliklerden de sizleri haberdar ediyor.

Uluslararası Tekstil Teknoloji ve Uluslararası Nonwoven Teknik Tekstil Teknoloji Dergilerinin kardeş yayını olan E-Textile Magazine, ayda 2 kere yapılan mailingler ile güncel haberleri, dünya genelinde 60 bin adrese ulaştırıyor.

error: PROTECTED CONTENT