HAKKIMIZDA

Tek Tıkla, Tekstil Sektörü Ellerinizin Altında

Tekstil sektöründeki tüm gelişmeleri anında öğrenebileceğiniz E-Textile Magazine, sizlere; tekstil sektöründeki yeniliklere tek bir tıkla ulaşabilme imkânı sunuyor.

İçeriğinde; firma haberleri, teknolojik gelişmelerle üretilen yeni ürünler, profesyonel değerlendirmeler, güncel araştırmalar ve raporlar bulunduran site, yıllık 1 milyondan fazla ziyaretçisiyle Türkiye ve dünya üzerinde bulunan yüz binlerce kişiye ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca E-Textile Magazine’de yayınlanan haber veya ilanlarınız sizleri, en hızlı ve en verimli şekilde hedef kitleye yakınlaştırıyor.

E-Textile Magazine özel bölüm başlığı altında gündem, elyaf iplik, dokuma örme, nonwoven, boya baskı terbiye, digital baskı sektörlerine yönelik dosyalar hazırlayarak sizlere tekstil sektörünün her alanından yenilikler sunuyor.

Tekstil Teknoloji ve Technical Textiles Technology Dergilerinin kardeş yayını olan E-Textile Magazine, 2 haftada bir yapılan dijital haber bülteni gönderimi ile güncel haberleri, dünya genelinde 30 bin adrese ulaştırıyor.

İngilizce ve Türkçe olarak haber yayını yapan siteye http://www.etextilemagazine.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Haber ve/veya ilan göndermek, bilgi almak ya da taleplerde bulunmak için info@etextilemagazine.com adresinden ve +90 212 876 75 06 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

© Copyright - Teknik Fuarcılık