Dijital Baskı Makineleri ve Teknolojilerinde Çözüm Ortağı: Effe Endüstri

Hızlı çözüm üretebilme becerisi, sürdürülebilir kalite ve hizmet anlayışı, müşterileri ile beraber Ar-Ge projeleri yapabilme dinamiklerine sahip olan Effe Endüstri firması, 2016 yılından bu yana dijital tekstil makineleri için çözümler üretiyor.

Dijital Baskı Makineleri ve Teknolojilerinde Çözüm Ortağı: Effe Endüstri

Dijital baskı makinesi üreten makineciler ile OEM iş ortaklıkları yapan firma, kullanıcıların makine üreticilerin- den aldığı dijital baskı makineleri için giriş-çıkış üniteleri ile farklı özelliklerde kurutma kabinleri üretiyor. Effe; performans, devamlılık, enerji verimliliği ve toplam kalite arayışında olan müşterileri için ürettiği makine ve ekipmanlar konusunda sektörde öncü kimliğini korumayı başarıyor.

Dijital baskı makineleri giriş üniteleri, dok boşaltma üniteleri, tek geçişli konveyörlü kurutma kabinleri, 3 geçişli konveyörlü kurutma kabinleri, doğal gaz, buhar ve elektrikli kurutma kabinleri, çıkış pastal ve top sarma üniteleri; Effe firmasının, dijital baskı makineleri için ürettiği üniteler ve makineler arasında bulunuyor. Türkiye’de yerleşik olarak faaliyet gösteren birçok tekstil firması için farklı makine ve ekipmanların tedarikini yapan Effe, dijital baskı makineleri ve teknolojileri konusunda güvenilir bir yerli partner olarak firmaların ve makine imalatçılarının aranılan adresleri arasında yer alıyor.

Özellikle Avrupa menşeli dijital baskı makinesi imalatçılarının, 2017 ve 2018 yıllarında Türkiye’ye satışını yaptıkları makinelerde Effe ürünlerini tercih etme sebeplerini, Effe Makine Endüstri firmasının Genel Müdürü İhsan Mokanoğlu şöyle özetliyor:

“Hangi makine ya da ekipmanı üretiyor olursanız olun, öncelikle hedefinizin toplam kalite olması gerekiyor. Toplam kalite, maalesef sadece dokümanlar üzerinde bir standart olarak kalıyor. Ama bu gerçeğin, süreçlerin tamamına indirgenerek uygulanabilirliğinin sağlanması gerekiyor. İşte o zaman, bu konuda tecrübeli kişiler ile çalışmalarınız sonucu elde edilen hiçbir başarı sürpriz olmuyor. Avrupalı marka olmayı basarmış makine imalatçıları, bu şekilde toplam kalite hedeflerine başarıyla ulaşıyorlar. Makine tasarımından tercih edilen ekipmanların seçimine kadar, ürün ve hizmetlerin sunum şekli ile argümanlarının kalitesine büyük önem veriliyor. Siparişin alınma ve üretim süreçlerinin standartlara uygun halde izlenebilirliğini sağlanıyor. Sevke hazır olan ürün, uluslararası standartlarda paketlenerek taşıma araçlarına yükleniyor. Müşteride kurulumu tamamlanıyor. Satış sonrası yedek parça ve servis hizmetlerinin tedarikine uygun teknik belge ve kullanma kılavuzu, projelerinin toplam kalite standartlarına uygun olarak hazırlanıyor.”

 

COMMENTS