“IGM 2022 Fuarı, Beklentilerimizi Fazlasıyla Karşıladı”

Sinsim nakış makineleri, GMI köprü lazer sistemleri ve iplik aktarma makinelerinin Türkiye mümessilliğini yürüten Kar-Des firması, 27. Kez düzenlenen IGM 2022 Fuarı’nda yerini aldı.

“IGM 2022 Fuarı, Beklentilerimizi Fazlasıyla Karşıladı”

Recep Yaran,Kar-Des İç ve Dış Ticaret A.Ş Genel Müdürü

IGM 2022 Fuarı, dört yıllık aradan sonra sektörün öncü katılımcılarını üretici ve yatırımcılarıyla bir araya getirdi. Fuar katılımcılarından olan Kar-Des İç ve Dış Ticaret A.Ş Genel Müdürü Recep Yaran, sektörün böyle değerli fuarları özlediğini dile getirdi. Temsil ettikleri markalarla son dört yılda ürettikleri teknolojileri müşterilerine sunduklarını söyleyen Yaran, fuarın beklentilerine fazlasıyla cevap verdiğini vurguladı.

Kar-Des firması ev tekstilinden, giyim sektörüne ve gelinlik kumaşına kadar geniş bir yelpazede üretim yapan müşterilerine son teknoloji aparat sistemleri sunuyor. Türkiye’nin,  Avrupa’nın fason imalatçısı ve ihracatçısı konumunda olduğunu kaydeden Yaran; “Türkiye, hızlı servis, kaliteli üretim ve çeşitlilik anlamında çok yetenekli bir ülke.  Kar-Des olarak, IGM 2022’de veri madenciliği alanında dikkat çeken bir tanıtım gerçekleştirdik. Yakın gelecekte hızla yaygınlaşacak olan yazılım sayesinde işletmelerdeki üretim bandını cep telefonundan bile kontrol etmek mümkün olacak. Hızı ve verimliliği kayda değer şekilde artırması beklenen bu yeni teknolojiyle makine başındaki operatör görüntülü olarak aranıp görüşülebilecek.” diyerek sözlerini noktaladı.

COMMENTS