Mayer & Cie., Spor, Yenilenme ve Yeni Müşteri Deneyimlerine Odaklanıyor

“Mayer & Cie. ile Kazanan Ol”, Mayer & Cie.'nin bu yılki ITMA'da kullanacağı slogan. Mayer & Cie., 20-26 Haziran tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek fuarda, spora odaklanacak.

Mayer & Cie., Spor, Yenilenme ve Yeni Müşteri Deneyimlerine Odaklanıyor

Spor, gündelik rahat kıyafetler, hatta spor ayakkabılar giderek daha fazla yuvarlak örgü kumaşlardan yapılıyor. Euromonitor’a göre, segment 2013-2017 arasında yılda yaklaşık %7 oranında büyüdü. 2017 yılı için Londra merkezli pazar araştırma grubu, segmentin toplam piyasa değerinin yaklaşık 78 milyar ABD doları olduğunu tahmin etmişti. Şirket ve ITMA sunumunu özetleyen Mayer & Cie, yönetici ortaklarından Marcus Mayer, “Eğlence ve spor giyim sektörünün hâlâ büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Sektördeki ana talep, hafif sentetik elyaf, sürekli yeni desen akışı ve çekici işlevselliktir ve Mayer & Cie., geniş makine portföyü ile zaten bu gereksinimlerin çoğunu karşılayabiliyor. Genellikle koşu tişörtü  için talep edilen hafif örgü yapılar, örneğin IG 3.2 QCe interlock makinesinin uzmanlık alanıdır, örneğin, OVJA ailesinden jakarlı makinelerin tek işi ayakkabı bağcığı üretimidir. Yuvarlak örmenin, düz ve çözgü örme makinelerine göre avantajları; daha yüksek üretkenlik ve önemli ölçüde daha kısa kurulum sürelerine sahip olmasıdır.

Mayer & Cie., aynı zamanda, 2018’in sonundan beri seri üretimi devam eden Spinit 3.0 E eğirme ve örme makinesiyle eğlence ve spor giyimine odaklanıyor. Bir makinede daha önce ayrı ayrı eğirme ve örme işlemlerini birleştiren bu makinenin daha ileri gelişmeleri ITMA’da sunulacak.

Yüksek spor performanslarına ancak uzun vadede yeterli yenilenme evreleriyle ulaşılabildiğinden, iyi bir gece uykusu rekabetçi etkinlikler için başarılı hazırlıkta belirleyici bir rol oynamaktadır. Bu nedenle yatak örtüleri ve spor kıyafetlerinin ortak noktaları vardır. Mayer & Cie., özellikle ITMA sergisiyle bu pazar segmentini hedef alacak.

Makine geliştirmeye ek olarak Mayer & Cie., tutarlı dijitalleştirme yoluyla müşteri deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Şirketin kapsamlı müşteri ve makine bilgisinin dijitalleştirilmesi şu anda devam ediyor. Müşteriler ITMA fuarında ilk sonuçları kendileri görebilecek ve test edebilecek.

COMMENTS