Andritz, Suominen’in Spunlace Hatlarını İyileştirecek

Uluslararası teknoloji Grubu Andritz ile yenilikçi ve sürdürülebilir nonwovenların küresel üreticisi olan Suominen, iş ortaklıklarını son birkaç yıldır başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Andritz, Suominen’in Spunlace Hatlarını İyileştirecek

Suominen için birkaç spunlace hattı tedarik eden ve geliştiren Andritz, son olarak, yıkanabilir mendiller, ıslak mendiller, kişisel bakım ve ev ıslak mendilleri gibi yüksek kaliteli ürünlerin üretimi için bir WetlaceTM hattı tedarik etti. Andritz böylece Suominen’in nonwoven inovasyonu ve sürdürülebilirliğinde öncü olma hedefine ulaşmasına destek oluyor.

Suominen yıllar içinde üretim iyileştirme planlarını geliştirdi ve önemli optimizasyon potansiyelleri belirledi. Birkaç makine ve hattı daha yüksek bir performans seviyesine yükselten Suominen, Andritz ile işbirliği yaparak mevcut spunlace hatlarından bazılarını iyileştirmeye karar verdi.

Bu, Suominen’in üretimdeki mükemmel performansını ve her zamankinden daha talepkâr olan nonwoven pazarının anahtarı olan en yüksek ürün kalitesini korumasını sağlıyor. Suominen ve Andritz son olarak, Metris Remote Assistance için Suominen ekipman operatörlerinin Andritz proses uzmanlarından tam çevrimiçi destek almasına olanak tanıyan bir servis anlaşması imzaladı.

Andritz ve Suominen ayrıca endüstriyel ölçekte bir spunlace hattına ve bir wetlaid pilot hattına ev sahipliği yapan Andritz teknik merkezlerindeki Ar-Ge departmanında yakın işbirliği içinde çalışıyor. Tüm bunlar Suominen’in yeni ürünler geliştirmesini ve sürdürülebilirlik açısından gelecekteki talepleri karşılamasını destekliyor.

Suominen’in Başkanı ve CEO’su Petri Helsky, “Andritz, geliştirmelerimizle yıllardır bizi destekliyor ve müşterilerimize dünyanın en rekabetçi ve en kaliteli ürünlerinden bazılarını sunmamızı sağlıyor. Andritz ayrıca Suominen’e müşterilerimiz için sürdürülebilir nonwovenlar üretmemizi sağlayan birinci sınıf hizmet sunuyor.” dedi.

Andritz Nonwoven Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Bölüm Müdürü Andreas Lukas ise, “Suominen, rulo mendil mamulleri konusunda dünyanın en büyük tedarikçilerinden biridir. Suominen ile birlikte yeni nesil ıslak mendillere katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Suominen, Andritz’e olan güvenini sürekli yeniliyor. Dünya çapındaki servis organizasyonumuz, üretim hatlarının bakımı için orijinal yedek parçalar ve süreç desteği sağlayarak Suominen’e yardımcı oluyor.” diye konuştu.

COMMENTS