Andritz’ten Çinli Firmaya İkinci Yüksek Hızlı Spunlace Hattı

Uluslararası teknoloji Grubu Andritz, Çin merkezli Zhejiang Saintyear Textile firmasından, birinci sınıf nonwoven rulo ürünlerin üretimi için eksiksiz bir neXline spunlace hattı tedarik etmek üzere ikinci siparişini aldı. Hattın 2022'nin üçüncü çeyreğinde devreye alınması planlanıyor.

Andritz’ten Çinli Firmaya İkinci Yüksek Hızlı Spunlace Hattı

Zhejiang Saintyear Textile, eksiksiz yüksek hızlı bir spunlace hattı için ilk siparişi verdikten dokuz ay sonra, birinci sınıf mendil üretimine ayrılmış başka bir komple hat satın alarak Andritz’e güvendiğini bir kez daha gösterdi. Bu yeni hat sayesinde, hafif kumaşlar için üretim kapasitesi 2.800 kg/saate kadar çıkacak.

Andritz, tülbent şekillendirmeden kurutmaya kadar son teknoloji ekipmanlarla eksiksiz bir ürün yelpazesi sağlayacak. Tedarik kapsamı, Andritz Group tarafından yeni satın alınan Laroche’un hassas açma ve harmanlama makinelerini, iki sıralı TT tarağını, su ile bağlama için kanıtlanmış bir JetlaceEssentiel ünitesini ve verimli neXdry havalı kurutma makinesini içeriyor.

CEO Li Yi Ming, “Spunlace nonwovenlar, çok yönlülükleri nedeniyle günümüzde kesinlikle bir zorunluluktur ve müşterilerimize en kaliteli nonwovenları sunmak istiyoruz. Bu nedenle, birinci sınıf rulo ürünlerin üretiminde işin erbabına başvurmak zorunda kaldık.

Nihayetinde en iyi performansı ve çalıştırılabilirliği sunan Andritz nonwoven sistemine güvenmeye karar verdik. Son zamanlarda Andritz’den 2022’nin ortalarında faaliyete geçecek eksiksiz bir spunlace hattı satın aldık. Proje uygulaması o kadar sorunsuz ilerliyor ki ikinci bir hat sipariş ederek güvenimizi tazelemekten çekinmedik.” dedi.

Saintyear Holding Group’un yan kuruluşu olan ve 1981 yılında kurulan Zhejiang Saintyear Textile firması kumaş endüstrisinde dünya liderleri arasında yer alıyor. Pamuktan kenevire, karışım elyaflarından ipliği boyalı ve teknik tekstillere kadar yıllık 500 milyon metreden fazla farklı kumaş üretimi yapan şirket, yerli ve ünlü uluslararası giyim markaları için önemli bir ortak haline geldi.

 

COMMENTS