Epson, Surecolor F6370 Süblimasyon Baskı Makinesini Tanıttı

Önde gelen tekstil makineleri şirketi Epson America, yeni nesil 44 inçlik SureColor F6370 süblimasyon baskı makinesini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Epson, Surecolor F6370 Süblimasyon Baskı Makinesini Tanıttı

Önde gelen tekstil makineleri şirketi Epson America, yeni nesil 44 inçlik SureColor F6370 süblimasyon baskı makinesini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Saatte 0,10 metrekare hıza sahip yeni süblimasyon baskı makinesi; promosyon ürünleri, hafif tabelalar, kesim kumaşlar ve daha birçok alanda yüksek kaliteli görüntüler üretiyor.

Kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanan sezgisel SureColor F6370, Adobe PostScript 3 motorunun yanı sıra, rulodan sayfaya kesici özelliği, isteğe bağlı kullanılan sarma sistemi ve yeni Epson Edge Print iş akışı yazılımı ile donatıldı. Epson’a göre SureColor F6370; SureColor F9370 ve SureColor F7200 dâhil olmak üzere SureColor F6200’ün yerini alarak Epson’un SureColor F Serisi yazıcı serisine katıldı.

SureColor F6370; mevcut etkinlik, mürekkep tedarik seviyeleri ve önemli uyarı ya da hataları ayrıntılı olarak gösteren ekran özellikleriyle kullanımı kolay ve sezgisel arayüze sahip uzaktan baskı yönetimi yazılımı olan Epson Edge gösterge panosu ile donatıldı. Bu pano sayesinde kullanıcılar tüm SureColor F-Serisi, SureColor F-Serisi Direct-to-Garment ve SureColor S-Serisi geniş formatlı yazıcılar dâhil olmak üzere on yazıcıyı aynı anda yönetebiliyorlar. Epson Edge Print iş akışı yazılımında Adobe Postscript 3 motoru bulunuyor ve iş yerleştirme, özel spot renk, proje kitaplıkları, desen tekrarları ve yeni medya ayarlarını içe aktarma özelliğine sahip. Ayrıca baskı atölyelerine medya ayarlarını düzenleme ve projeleri uzaktan yönetme seçeneği sunuyor.

Epson’un ünlü PrecisionCore TFP baskı kafası teknolojisi ve Yüksek Yoğunluklu Siyah renk özelliğine sahip Epson UltraChrome DS mürekkep paketlerini kullanan SureColor F6370, canlı renk doygunluğu ve kontrastına sahip baskılar yapabiliyor. İş akışını kolaylaştırmak için ek yeni donanım özellikleri sunan SureColor F6370, 2 ve 3 inçlik rulo malzemelerini ve 170 mm’ye kadar olan malzeme kalınlığını destekleyebilen rulo aparatlarına sahip. Yeni rulo aparatları, istenmeyen rulo hareketlerini önlemek için sabitlenebilmekte olup, yeni geliştirilen dâhili kesici daha kolay hareket imkânı elde ediliyor. İsteğe bağlı sarma sistemi ile rulodan ruloya baskı ve rotasyonlu ısı presine aktarma yapmak mümkün. Ayrıca, kullanıcı erişimli yeni bakım paneli baskı kafasına, sileceğe ve silecek temizleyicisine kolay erişim sağlıyor ve rutin bakım kontrollerini tamamlamak için basit talimatlar sunuyor.

Epson America Profesyonel Görüntüleme Kıdemli Ürün Müdürü Tim Check şunları söyledi: “Ödüllü SureColor F Serisi ürün serisinde en çok satan geniş format süblimasyon baskı makineleridir. Seriyi genişletmeye devam etmekten ve müşteri talepleri doğrultusunda yeni özellikler sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. SureColor F6370, iş akışı uygulamalarını kolaylaştıran ve müşteri ihtiyaçlarını ve yatırım beklentilerini karşılayan yüksek kalitede baskı üretmede müşterilere ihtiyaç duydukları bilgileri sağlayacak şekilde tasarlanan yeni Epson Edge yazılımı dâhil olmak üzere, verimlilik ve üretkenliği artıran özellikler içeriyor. “

COMMENTS