HOCKS – Crab, Baskı ve Laminasyon Makineleri İçin Silikon Blanketler

Almanya merkezli batı Münsterland’da bulunan yüksek kalite dekatür sargı bezleri üreticisi olan Hocks, uzun zamandır, crab, baskı ve laminasyon makinelerinde kullanım amaçlı silikon blanket üretmektedir.

HOCKS – Crab, Baskı ve Laminasyon Makineleri İçin Silikon Blanketler

Almanya merkezli batı Münsterland’da bulunan yüksek kalite dekatür sargı bezleri üreticisi olan Hocks, uzun zamandır, crab, baskı ve laminasyon makinelerinde kullanım amaçlı silikon blanket üretiyor.

Ürün yelpazesinde çeşitli en ve boylarda, farklı kalınlık ve yüzey ağırlığına sahip silikon blanketler vardır. Tanınmış bir Alman üreticisi tarafından üretilen silikonlar müşterinin talebi doğrultusunda ön yüze ve arka yüze uygulanabilir.

Hocks tarafından gerçekleştirilen araştırma ve geliştirmeler sayesinde silikon blanketlerinin zemin keçe yapısında kevlar kumaş kullanılmaya başlanmış ve bu sayede geleneksel polyester keçeli blanketlere göre çok daha stabil bir blanket elde edilmiştir. İlave olarak kevlar kullanılan silikon blanketleri, kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Yeni nesil silikon blanketlerinin temel farklılıkları;

  • Üst düzey boyutsal stabilite,
  • Çok düzgün yüzey,
  • Kimyasallara karşı yüksek dayanım ve
  • ‘fil derisi’ efektini engelleyen çok iyi sarım kalitesidir.

Hocks silikon blanketlerin kenarları, proses sırasında kullanılan kimyasalların keçe dokusuna işlememesi için silikonla kapatılmıştır.

COMMENTS