“IGM 2022 Fuarı’na İki Yeni Ürünümüzle Katıldık”

Masa tipi, Compact tip ve Deluks tipi modelleriyle üç ayrı grupta pres üretimi yapan MCN Makine, 27.Kez düzenlenen IGM 2022 Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluştu. Tekstil ve konfeksiyon sektörü için gerekli olan tüm preslerin üretim süreçlerini gerçekleştiren firma, 1994 yılından bu yana tela yapıştırma ve transfer baskı presleri üreterek dünya genelindeki müşterilerine kaliteli hizmetler sunuyor.

“IGM 2022 Fuarı’na İki Yeni Ürünümüzle Katıldık”

MCN Genel Koordinatörü Can Yakutlar,

IGM 2022’ye katılarak hem fuara hem de sektöre destek verdiklerini ifade eden MCN Genel Koordinatörü Can Yakutlar, iç piyasada hâkim oldukları müşteri profilini, IGM 2022 ile uluslararası pazarda genişletme fırsatı bulduklarını söyledi.

Pandemi nedeniyle verilen ara yüzünden fuar düzenlenemediğini belirten Yakutlar, pandemi sonrası gerçekleşen fuarlar ile yeni ürünlerini dünyaya tanıtma fırsatı bulduklarını söyledi. Yakutlar; “Ürün gamlarımızla takım elbise ve gömlek alanında üretim yapan konfeksiyon firmalarına hitap ediyoruz. Hem laminasyon hem de otomatik besleme ve toplama alanında kullanılan iki yeni ürünümüzü IGM 2022 Fuarı’nda misafirlerimize sunduk. Sektörün en büyük sıkıntıları olarak öne çıkan enerji tasarrufu ve personel yetersizliğine karşı, otomatik besleme ve toplama sistemine sahip makinelerimizle personel gücüne olan ihtiyacın minimuma düşmesine yardımcı oluyoruz. dedi.

Türkiye’nin makine sektöründe her geçen gün daha iyi bir noktaya doğru ilerlediğini ifade eden Yakutlar, sektörün zamanla teknolojiyle uyumlu hale geldiğini söyleyerek 30 yıllık bir tecrübe ile sektörde yer aldıklarını belirtti. Yakutlar; “MCN olarak pandemi döneminde çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. Bu süreçte Türkiye’deki büyük firmalarla çalışmanın avantajlarını kullandık. Şimdi ise uluslararası pazarda daha fazla yer almak için çalışıyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

COMMENTS