ISKO, ISKO ArquasTM 5.0 ile Fonksiyonel Kumaşlarda Çıtayı Yükseltti

Türk kumaş üreticisi ISKO, performans ve dış mekan kıyafetleri için yenilikçi kumaş koleksiyonunun en yeni nesli olan ISKO Arquas 5.0 ile Münih'te düzenlenen Performans Günleri'ne geri döndü. Seri, ISKO'nun dokuma teknolojilerindeki uzmanlığını, spor giyim ve aktif giyim yenilikleriyle birleştiriyor.

ISKO, ISKO ArquasTM 5.0 ile Fonksiyonel Kumaşlarda Çıtayı Yükseltti

ISKO ArquasTM platformu, kurulduğu günden bu yana performans odaklı yenilikçi kumaşlarıyla moda, spor giyim ve dış mekan kıyafet kurallarını esnetiyor. ISKO’nun dokuma teknolojilerindeki uzmanlığından büyük ölçüde etkilenen ISKO ArquasTM, spor ve aktif giyim endüstrileri için temel malzemeler haline getirilen benzersiz tekstil konseptlerini içeriyor.

ISKO ArquasTM 5.0’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte, çıta tekrar yükseltildi. Bu çapraz fonksiyonel kumaşların farklı potansiyel son kullanımlarını göstermek için, ISKO birçok farklı uygulamanın altını çizen beş ana kategori oluşturdu.

AKTİF

Bu kumaşlar, ister yüksek ister düşük etkiye sahip olsun yogadan fitness’a ve koşuya kadar tüm sporlar için uygundur. Atletizm ve performans giyim pazarlarının teknik gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılar.

HYBRID

Bu ürünler teknik performans özelliklerini sokak kıyafetiyle birleştiriyor. Çok yönlü katmanlar soğuk havada ılık ve kuru kalmanızı sağlıyor. Su geçirmez ceketler, rüzgar geçirmez kapşonlu sweatshirt ve koşu pantolonu, kamp gezinizde veya çalışma yolunda iyi görünebilir.

GOLF

Mükemmel golf vuruşu için maksimum hareketlilik vazgeçilmez bir gereksinimdir. Bu kumaşlar şu özellikleri sunuyor: Konfor ve atletik performans için üstün kalite.

BİNİCİLİK

Bu kumaşlar, ihtiyaç duyulan dayanıklılığı, konforu ve maksimum esnekliği sunuyor. Moda, uyum, performans ve stil arayan çağdaş atlılar için yeni bir çığır açıyorlar.

ISKO Blue SkinTM, 4 yönlü streç teknolojisi sayesinde rakipsiz hareket özgürlüğü sağlıyor. Dayanıklı ve konforlu ISKO Blue SkinTM, mükemmel şekil kurtarma özelliğine sahip daha ince, tonlanmış bir görünüm için 3B şekillendirme teknolojisine ve tutucu güce sahip.

Platform, rüzgâr koruması, su geçirmezlik ve UV koruması gibi performans özelliklerine sahip kumaşları içeriyor. Leke tutmazlığı, antibakteriyel ve koku önleyici özellikleri de vardır. ISKO, ISKO Ultradry™ ile güçlendirilen en son yüksek performanslı kaplama, cilde karşı nem seviyelerinin minimumda tutulmasını ve aynı zamanda hızlı yüzey buharlaşmasını teşvik etmesini sağlıyor.

ISKO ArquasTM koleksiyonundaki seçilmiş kumaşlar, dünyadaki sıkı Nordic Swan Ecolabel ve EU Ecolabel sertifikalarını alan tek kumaş koleksiyonu olan ISKO Earth FitTM’nin bir parçası. Tüm ISKO koleksiyonlarından ürünler kabul eden ISKO Earth FitTM, organik pamuk, geri dönüştürülmüş pamuk ve PET şişelerden geri dönüştürülmüş polyester gibi yenilikçi ve güvenilir elyaflar kullanıyor.

COMMENTS