“ITM 2022’de Müşterilerimizle Yüz Yüze Buluşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz’’

ITM 2022’ye katılan Yılmak Makine CEO’su Murat Yılmaz pandemi nedeni ile dört yıl gibi uzun bir aradan sonra fuarda olmaktan ve makinelerini tanıtma fırsatı bulmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

“ITM 2022’de Müşterilerimizle Yüz Yüze Buluşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz’’

Murat Yılmaz, Yılmak Makine CEO’su

Pandemi sürecinin birçok sektörü olduğu gibi tekstil sektörünü de olumsuz etkilediğini dile getiren Yılmaz bu süreçte bilinçli olan firmaların daha çok Ar-Ge çalışmalarına yöneldiğini söyledi. Murat Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: “Pandemi sürecinde biz de firma olarak Ar-Ge çalışmalarına yöneldik. Bu fuarda bir kısım Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz ve Kemerburgaz’da yeni kurduğumuz fabrikada ve Çorlu’daki mevcut  fabrikalarımızda ürettiğimiz ürünleri ITM 2022 Fuarı’nda ön palana çıkardık.”

 

Son yıllarda firmaların odaklandığı ana konulardan biri sürdürülebilirlik. Bu alanda Yılmak olarak güçlü olduklarını ve sektöre öncülük yaptıklarını söyleyen Murat Yılmaz bunu daha da ileriye götürmek istediklerini belirtti. Yılmaz ‘’ Bizim firma olarak hedefimizi sürdürülebilirliği kalıcı kılmak. Yılmak bu alanda güçlü ve öncü bir firma. Daha az kimyasal kullanarak ve daha az elektirik, su harcayarak sürdürülebilirliği kalıcı kılmak için geliştirilmiş makineleri bu fuarda da ön plana çıkaradık.” dedi.

 

 

 

COMMENTS