Javi Home, Halı Çeşitliliği ile DOMOTEX 2019’da

Hannover fuar merkezi, dört gün sürecek olan DOMOTEX 2019'da yer kaplama endüstrisi için küresel bir ortak noktaya dönüşecek. Fuar 60'tan fazla ülkeden gelen 1,400 katılımcıdan oluşan uluslararası bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Javi Home, Halı Çeşitliliği ile DOMOTEX 2019’da

Hindistan merkezli halı üreticisi JAVI Home, DOMOTEX 2019’da geleneksel döşemelikleri modern çağa taşıyor.

Her zamanki gibi, uzun zamandır alkışı hak edenler listesindeki firmalar, İran, Pakistan ve tabii ki Hindistan’daki dünyanın en ünlü halı üretim merkezlerinden geliyor. Vibhor Jain tarafından kurulan JAVI Home, Hindistan’ın köklü halı ve halı üretim geleneğinin en genç temsilcilerinden biri. Etkileyici yaratıcılığı, yenilikçi bir hünerle birleştiren şirket, dünyanın dört bir yanından birçok prestijli marka için yüksek kaliteli halı ve kilim geliştiriyor. DOMOTEX 2019, diğer cazip çözümlere ek olarak, JAVI Home’un saç örgü kilimlerini keşfetmek için ilk fırsat olacak.

Eşit ölçülerde zarif ve karmaşık olan bu el yapımı kilimler, nefes kesici, eşsiz ve düzensiz zikzak desenleriyle çağdaş yaşam alanlarında hafif ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için tasarlandı. Bu inek derisi kilimlerdeki kahverengi ve bej arasındaki doğal dönüşüm, açık bir dış mekan hissi yaşatıyor ve böylece iç dekorda geniş bir yelpazede tatlar için ideal bir temel oluşturuyor.

COMMENTS