Napolyon’un Fransız Ordusu Kıyafetlerinden Sonsuz Keçe ve Kurutma Bantlarına

Dollfus & Muller şirketi 200 yıldan daha uzun bir geçmişe sahip ve uzmanlaştığı teknik tekstiller alanında üretim yapıyor: Sonsuz keçeler ve sonsuz bantlar. Dollfus & Muller Sanfor keçeleri, çoğu makine üreticisi tarafından en iyi keçeler arasında kabul ediliyor.

Napolyon’un Fransız Ordusu Kıyafetlerinden Sonsuz Keçe ve Kurutma Bantlarına

1811 yılında kurulan Dollfus&Muller firması 1995 yılında, Dolfus Noack ve Manufacture Muller isimli iki şirket ile birleşti. 19. yüzyılın başından itibaren bu şirketler birçok değişiklik geçirdi ve birçok iş alanında çalıştı. Ancak 1850’lerde teknik tekstiller üretmeye başladılar. Bugün ise Dollfus & Muller, özellikle tekstil terbiye ve tabakhaneler için sonsuz keçe ve kurutma bandı üreticisi konumda.

Dynajet, mürekkep püskürtmeli yazıcılar için kumaşlar, tiyatrolar ve etkinlikler için geniş en kumaşlar konusunda uzmanlaşmış Dollfus & Muller’in satış departmanı görevini yürütüyor.

Dollfus & Muller ürün yelpazesi örme terbiye için sıkma keçeleri

  • denim ve dokuma kumaş terbiye için sanfor keçeleri
  • tekstil baskı için baskı kurutma bantları
  • transfer baskı için süblimasyon blankentleri
  • yün terbiye için dekatir keçeleri
  • thermo-bonding fırınları için kurutma bantları
  • örme terbiye için gergin kurutucu bantlar

Dollfus & Muller, boyahanelere daha iyi hizmet verebilmek için diğer ürünlerle kıyaslandığında geliştirilmiş örgü terbiye için sıkıştırma keçesini geliştirdi. Sıkıştırılmış keçe kalitesi, pürüzsüz yüzeyi sayesinde kumaşlara özel bir özen gösterirken, yeni sıkıştırma keçe tasarımına en iyi sıkıştırma oranı açısından rehberlik ediyor.

Dollfus & Muller sanfor keçeleri Denim üreticileri için de ideal. Ayrıca, Dollfus & Muller dayanıklı baskı kurutma bantları üretiyor. Bu baskı kurutma bantları, özellikle yatak çarşafının pigment baskısı için tasarlanmış en dayanıklı baskı kurutma bantlarıdır. Dollfus & Muller, ince kumaşların, eşarpların, bayrakların üretimi için özel olarak tasarlanmış özel baskı açık örgü bantlarına sahip. Dollfus & Muller en geniş baskı kurutma bantlarına ve en güçlü kurutma bantlarına sahip olmasıyla biliniyor.

TÜRKİYE MÜMESSİLİ ÇETİN MAKİNE

Sıkıştırma keçeleri alanında Türkiye mümessilliğini Ali Çetin’in sahibi olduğu Çetin Makine yapıyor. Ali Çetin Dollfus & Muller ile ilgili şunları söylüyor. “Dollfus Muller adı ve ürünlerinin kalitesi dünya çapında bilinirliğe sahip ve onları temsil etmek büyük bir onur. Türkiye’de sıkıştırma makineleri için Dollfus & Muller keçelerini 2013’ten beri satmaya başladık. Türkiye pazarı tüm üreticilerin keçelerini kullanıyordu. Müşteriler, diğer üreticilerle şeffaflık ve fiyat dengesizliğinden dolayı sıkıntı yaşıyordu. Keçelerin kalitesi ve ömrü tutarsızdı ve müşteriler bazı iyi üreticilerin gereksinimlerinin karşılanması için adım atmasını dört gözle bekliyordu.

2013 yılında Dollfus & Muller’i pazarlamaya başladığımızda, diğer üreticilerle olan deneyimlerden dolayı tanınması biraz yavaş oldu. Ancak bir iki müşteri Dollfus & Muller keçelerini denedi ve fark ettiler ki; keçeler daha iyi çekme kontrolü ve yaşam sağlıyor. Fiyatı istikrarlı ve uygun. O tarihten beri Türkiye’de Dollfus & Muller’den öncesi aranmıyor.

Dollfus & Muller Yöneticileri mükemmel ve satış sonrası hizmetleri her müşterinin mutlu olduğu İşleri destekliyorlar. Dollfus& Muller’in Ar-Ge’si oldukça güçlü ve keçeleri geliştirmeye için pazar geri bildirimlerini dinlemeye devam ediyorlar.”

 

COMMENTS