NSC, Keçe Açıcı ve Taraklama Makineleriyle ITM 2022’de

"NSC fibre to yarn”, S200 koparma makinesi ve ardından D5GC40 model keçe açıcı ve GC40 model çekme makinesi gibi modellerin yer aldığı Tow To Top serisini geliştirmeye ve pazara sunmaya devam ediyor. Firma keçe açıcı ve taraklama makinelerini ITM 2022 Fuarı’nda salon 3’teki 315E numaralı stantında sergileyecek.

NSC, Keçe Açıcı ve Taraklama Makineleriyle ITM 2022’de

Son işlemci m/c içinse, FMV41/42 dikey ovalamalı finisör makineleri sunuluyor.

‘NSC fibre to yarn’ bir süre önce N. Schlumberger tarafından tasarlanan m/c (2,5m ya da 3,5m enindeki) SW35 taraklama makinesinin bulunduğu Yarı Kamgarn hatlarının ve ardından çekim makinesi GC 40 ve m/c FMV41/42 finisör makinelerinden oluşan hazırlık hatlarının kurulumunu yaptı.

‘NSC fibre to yarn’ bir süredir, akrilik elyaflar veya karışımlı elyaflar için tarak ve çekim makinelerinin arasına ünlü tarama makinesi ERA’yı yerleştirerek geri dönüşüm hatlarının modernize edilmesini sağlıyor. Tarama makinesi ERA’nın bu sürece katkısı, ekonomik olarak dört avantaj sağlıyor.

-Üretim: 3 denyede günde 1 ton. (3 vardiya)

-Temizleme: PB serisi (m/c)’ye göre %25 daha az nep.

– Enerji tüketimi: Tasarruflu ekipman: Enerji tasarruflu motor kullanımı.

-Yeni kinematik tasarımı sayesinde daha az yedek parça ihtiyacı.

‘NSC fibre to yarn’, Türk müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için yedek parça birimi kurduğu Bilge / Automation şirketi ile Türkiye’deki mümessilliğini üstlenen Samoteks tüm müşteriler tarafından iyi biliniyor.

 

COMMENTS