Petit Spare Parts: Yedek Parçada Tecrübe ve Orijinallik Garantisi

Kaplama, tekstüre ve büküm alanında mükemmel bir tecrübe ile uzmanlığa sahip olan Petit Spare Parts, tekstil makine aksesuarlarının ticaretinde uzman.

Petit Spare Parts: Yedek Parçada Tecrübe ve Orijinallik Garantisi

Petit Spare Parts, özellikle ICBT için hassas tekstil makineleri ve Saurer-Diederichs tezgahlarıyla 10.000’den fazla referansı bulunan çok markalı yedek parça depolama kapasitesine sahiptir.

Ambalajlama, tekstüre ve büküm konusundaki tecrübesi ve ihracat becerisiyle, 1946’dan beri tüm tekstil makineleri için aksesuar alım satımında uzmanlaşmış bir Petit SA grubu şirketi olan Petit Spare Parts, tüm markaları bir araya getirerek hem ulusal hem de uluslararası tüm taleplere cevap verebiliyor.

Petit Spare Parts; ARCT, ACBF, ICBT, RIETER ICBT ve RITM markalarının hassas makineleri için orijinal yedek parçalarının dünya çapındaki ticaretini ve Nisan 2013’ten beri Saurer-Diederichs tezgâhları için orijinal yedek parçaların ticaretini gerçekleştiriyor.

ICBT, RITM ve Saurer-Diederichs gibi büyük markaların eski teknik elemanları deneyimleriyle katkı sağlıyor. Satın alma departmanı yedek parçaların orijinalliğini garanti ediyor ve bunlar büyük oranda tedarikçiler tarafında sağlanıyor.

COMMENTS