Shima Seiki, APEXFiz™ Abonelikleri için Online Mağaza Açtı

Lider tekstil teknolojisi sağlayıcısı Shima Seiki MFG., LTD. APEXFizTM tasarım yazılımına abonelik satın almak için yeni “Shima eStore” online alışveriş sitesinin açılışını duyurdu.

Shima Seiki, APEXFiz™ Abonelikleri için Online Mağaza Açtı

Kullanıcılar, giriş seviyesi APEXFizTM Design Jr. abonelik yazılımını satın almak ve indirmek için Shima eStore’a erişebilir veya 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolabilir.

Shima Seiki’nin APEXFiz™ abonelik tabanlı tasarım yazılımı, kanıtlanmış SDS®-ONE APEX serisi tasarım sistemi serisine en son eklenen ürün olarak Mart 2021’den beri satışta. Önceki APEX serisi tasarım sistemleri, hepsi bir arada tescilli donanım/yazılım paketi olarak sunulurken, APEXFiz™, müşterilerin bireysel bilgisayarlarına kurulabilen abonelik tabanlı tasarım yazılımı olarak sunuluyor. APEX serisini moda tasarımcıları arasında bu kadar popüler yapan kanıtlanmış işlevleri koruyan APEXFiz™ sayesinde bu güçlü yönler, artık tele-çalışma ve uzaktan çalışma dâhil olmak üzere “yeni normal”in farklı çalışma tarzlarına ve iş ortamlarına uyum sağlamak için eklenen çok yönlülük ile daha da güçlendiriliyor.

APEXFiz™, planlama ve tasarımdan renk yolu değerlendirmesine, gerçekçi kumaş simülasyonuna ve 3D sanal örneklemeye kadar modanın yaratıcı yönünü desteklemek için en son moda teknolojisini sunuyor. Sanal numuneler, fiziksel prototip üretmeye gerek kalmadan giysi tasarımlarının görsel olarak onaylanmasını sağlayan, aksi takdirde boşa harcanan zaman, maliyet ve malzemeyi azaltan numune hazırlamanın dijitalleştirilmiş bir versiyonudur. APEXFiz™ böylece moda tedarik zincirini dijital olarak dönüştürürken sürdürülebilirliğin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

APEXFiz™, her müşterinin ihtiyacına göre seçilebilen APEXFiz™ Design Jr.’dan APEXFiz™ Design Pro’ya kadar 5 farklı yazılım varyasyonunda mevcut. Shima eStore’da satılan APEXFiz™ Design Jr., sanal örneklemeyi desteklemek için dokuma ve düz örgü kumaşların tasarımı ve simülasyonunda uzmanlaşmış giriş seviyesi bir yazılımdır. APEXFiz™’in yanı sıra 3D sanal örnekleme yazılımı ile birlikte kullanılmak üzere farklı formatlarda kumaş simülasyonları mevcut olup, müşteriler tarafından halihazırda kullanılan yazılımların sürekli olarak kullanılmasına izin verilirken, üzerlerinde oluşturulan dijital prototiplerin gerçekçiliğini artırır.

COMMENTS