Xaar, 5601 Baskı Kafası’nı ITMA 2019’da Tanıttı

Endüstriyel inkjet baskıda dünya lideri olan Xaar, 20-26 Haziran tarihleri arasında Barselona’daki ITMA 2019’da tekstil pazarına Xaar 5601 baskı kafasını tanıttı.

Xaar, 5601 Baskı Kafası’nı ITMA 2019’da Tanıttı

Endüstriyel inkjet baskıda dünya lideri olan Xaar, 20-26 Haziran tarihleri arasında Barselona’daki ITMA 2019’da tekstil pazarına Xaar 5601 baskı kafasını tanıttı.

Tekstil sektörü için Xaar’ın baskı kafası çözüm yelpazesinin bir parçası olarak çeşitli çarpıcı tekstil numuneleriyle birlikte, H3’teki C205 standında sergilenen ve Xaar 5601, ayrıca önde gelen bir dijital tekstil baskı makinesi üreticisinin standında gerçekleşecek olan bir teknoloji gösterisine de dâhil edilecek.

5680 nozüllü Xaar 5601, pazar lideri baskı kalitesi ve üretkenliği ile dijital tekstil baskısında yeni standartlar getiriyor; dakikada 80 metreye kadar baskı yapılabilir. Xaar 5601’in benzersiz Z profili sayesinde, sıkı renkten-renge kaydının yanı sıra Xaar’ın AcuDrp Teknolojisi sayesinde olağanüstü renk düzgünlüğü ve tekrarlanabilirliği sağlanıyor. Aynı zamanda, mekanik ayar gerektirmeden hızlı ve kolay Tak ve Yazdır kurulumunu mümkün kılan bir dizi hizalama özelliği ile benzersiz kullanılabilirlik de sağlıyor. Xaar’ın TF Teknolojisi mürekkep devridaimi, baskı kalitesini en üst düzeye çıkarırken tüm duruş sürelerini en aza inidiriyor.

Stantta ayrıca, Xaar 1201 baskı kafası da gösterilecek. Yüksek baskı kalitesi, kompakt tasarımı ve 1, 2 veya 4 rengi jetleme kabiliyeti, çok çeşitli küçük ve orta sınıf tarama tekstil uygulamaları için çok yönlü bir seçenek sunuyor.

Ürün Yönetimi Başkanı Jason Remnant, “Önde gelen tekstil ve hazır giyim teknolojileri fuarı olarak ITMA 2019, Xaar 5601 ve tekstil sektörüne yönelik baskı kafası yelpazemizi tanıtmak için ideal bir forumdur. Tekstil pazarında yakında duyurulacak olan önde gelen bir OEM ile çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Xaar’ın tekstil baskı için kullanılan baskı kafalarının çok yönlülüğünü görebilmeleri ve Xaar’ın teknolojisi ile nasıl daha ileriye gidebileceklerini ve daha fazlasını başarabileceklerini öğrenebilecekleri şovu izlemeleri için ziyaretçileri bekliyoruz.”dedi.

COMMENTS

error: PROTECTED CONTENT