A.B. Carter: Kopça ve Bileziklerde Güvenilir Adres

A.B. Carter şirketi, geleneksel ve teknik tekstil endüstrisinin iplik üretimi ve kumaş şekillendirme sektörlerinde kullanılan aksesuarların ve diğer ürünlerin kaliteli tedarikçisi olarak tüm dünyada tanınıyor.

A.B. Carter: Kopça ve Bileziklerde Güvenilir Adres

A.B. Carter şirketi, geleneksel ve teknik tekstil endüstrisinin iplik üretimi ve kumaş şekillendirme sektörlerinde kullanılan aksesuarların ve diğer ürünlerin kaliteli tedarikçisi olarak tüm dünyada tanınıyor.

Merkezi ABD’nin Kuzey Carolina eyaletine bağlı Gastonia’da bulunan A. B. Carter şirketinin 5 ülkede ofisleri ve 44 ülkede acenteleri var.

Şirketin ana ürünleri arasında çelik ve naylon kopçalar, eğirme ve büküm için bilezikler, tüm proses makineleri uygulamaları için konveyör / tahrik kayışları bulunuyor. AB Carter, hem BCF hem de Spun Yarn halı imalat tesislerinde kullanılan çok çeşitli parça ve aksesuarlar sunuyor. AB Carter, Superba termofiksajında kullanım için anahtar değiştirme parçaları sağlamanın yanı sıra tüm büküm / katlama ve tafting işlemlerinde uzmanlaştı. Bu ürünler, müşterilerin proseslerini ve iplik kalitesini iyileştirmek için özel olarak geliştirildi.

Şirket, güvenebileceğiniz kaliteli iplik eğirme çözümlerinin geliştirilmesi ve üretilmesinde neredeyse bir asırlık tecrübe kazandı. Bir yandan Amerikan mirasına, bir yandan da yenilikçiliğe dayanan A.B. Carter, gerçekleştirdiği kanıtlanmış iplik çözümleriyle tanınıyor. AB Carter, eşsiz endüstri bilgisinin güvenilir ve sağlam hizmetle birleştiğine inanan dünya genelindeki müşterilerinin işlerini tutarlı bir şekilde yürütüyor.

AB Carter’ın en son yeniliği kısa elyaf iplikçiliği için yeni Cruzer kopçaları kapsıyor. Bu kopça yüksek hızlar ve kompakt eğirme işlemleri de dâhil olmak üzere herhangi bir eğirme işleminde genel performans iyileştirmeleri sağlayan yerleşik yağlama özelliklerine sahip özel bir apre sunuyor.  Bir diğer büyük avantajı; fiyat / performans oranıdır. Uzun kopça ömrü iplik eğirme verimliliğini artırıyor ve bileziklerinizin ömrünü azaltmıyor. Diğer yenilikler ise, kompakt ve geleneksel ring iplik eğirme uygulamalarının artan talepleri ve hızları için geliştirilmiş kopça tasarımlarını kapsıyor.

A.B. Carter kısa süre önce Duratech GR Naylon kopça ile daha fazla sağlamlık ve daha uzun kopça ömrü için geliştirilmiş malzemeyi tanıttı. Bu kopça, çoğu endüstriyel tip iplik için gelişmiş çalışma kabiliyeti ve kopça ömrü gösteriyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde geliştirilen şirketin dikey üretim yapısı, ürünlerinin en yüksek kalite ve tutarlılığı sağlamasına imkân tanıyor ve daha yenilikçi özelleştirme ve daha fazla esneklik sunuyor. Şirketin çelik kopçaları için, hammaddeden bitmiş ürüne kadar üretim süreci üzerinde tam kontrol sahibidir. Şirket, kopçanın maksimum ömrünü ve performansını sağlamada aracı olan ve sadece Carter Wire Company tarafından üretilen en kaliteli tel ile başlıyor. Tel istenilen ebatta çekiliyor, tavlanıyor, şekillendiriliyor ve ardından kopçalar kesin spesifikasyonlara göre oluşturuluyor, ısıl işleme tabi tutuluyor ve tamamlanıyor. AB Carter, metalurji laboratuvarındaki ve yenilik merkezindeki personel, kopçalar üzerinde kapsamlı testler yapıyor.

COMMENTS