Morrison: Tekstil Boya ve Terbiye Makinelerinde 60 Yıllık Tecrübe

Dayanıklılık, esneklik ve boya tekrarlanabilirliği Morrison'ı dünyanın önde gelen denim üreticilerinin ilk tercihi yapıyor. Denim Hazırlık, boya ve terbiye için Tek Kaynak Tedariki Morrison'a özgüdür.

Morrison: Tekstil Boya ve Terbiye Makinelerinde 60 Yıllık Tecrübe

Dayanıklılık, esneklik ve boya tekrarlanabilirliği Morrison‘ı dünyanın önde gelen denim üreticilerinin ilk tercihi yapıyor. Denim Hazırlık, boya ve terbiye için Tek Kaynak Tedariki Morrison’a özgüdür.

Morrison Textile Machinery, 60 yıl önce kurulduğu tarihten bu yana, dünyadaki kumaş üreticileri için tekstil boya ve terbiye makinelerinin tasarımında ilk sıralarda yer alıyor.

Küresel tekstil pazarında güvenilir bir standart misyonuna sahip olan Morrison, 30’dan fazla ülkedeki acenteleri ve şirket ekibinin çalışmalarıyla, her yıl 40’tan fazla ülkeye sevkiyat gerçekleştiriyor.

Morrison, bu sektörde 100 yıldan daha uzun bir sürelik deneyime sahip olan bir aile mülkiyetidir. İşvereniyle olduğu kadar müşterileriyle de uzun vadeli ilişkiler kuran şirketin NoRisk felsefesi bu şekilde ortaya çıktı.  Firmanın bir sonraki amacı su kullanmadan kumaş terbiyesi yapabilmek.

200’den fazla ürün yelpazesi, uygulamalı proses tecrübesi ve gelişen yenilikçi tasarımlar ile kanıtlandı.

Morrison Denim Sistemi

Dünyanın önde gelen denim üreticileriyle çalışmaktan kazandığı on yılların deneyimiyle harmanlanmış en son teknolojileri bir araya getiriyor. Dünya çapında yenilik ve en iyi kalite ile tanınan denim üreticileri, ilk tercih edilen üretim ortağı olarak Morrison’u seçiyor.

Morrison FCS Proses Kontrolü

Tam çalışma süresi ve tekrarlanabilir ürün sonuçları, güçlü makine sürüşü ve proses kontrolü gerektiriyor. Firmalar, günümüzün en iyi donanımı ve endüstri lideri yazılımı için Morrison’a güveniyor.

450 Top Çözgü Makinesi / Cağlık

MDS, dünyanın önde gelen denim üreticileriyle çalışmaktan edinilen tecrübelerden edinilen en son teknolojileri bir araya getiriyor. 450 Bilyalı Warper ürünümüz tekrarlanabilir programlanmış iplik bilya profilleri üretmektedir. En son sürüm kontrol ve temizleme sistemlerine sahip CustomCreel düzeni, en yüksek verime ve birinci kalite üretime izin verir.

İndigo İp Boyası – Spektrum S220 ila S300

Morrison Spectrum ürün yelpazesi, klasik denimden Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’nın en son tasarımlarına kadar en geniş ürünü üretmek için proses kontrolleri ve özel ürün hatları ile en son tasarımları içeriyor. İşlem kanıtlanmış kutu iplik dolum hesaplamaları, tutarlı tekrarlanabilirlik ile en yüksek hızlarda maksimum üretime izin veriyor. En yeni Spectrum Box’lar, yeniden tasarlanmış ağır nips düzeneği ve geliştirilmiş boya sirkülasyonu akışı / dispersiyonu için Merkez Besleme ve Tri-Dönüş özelliğine sahiptir. Kutular, alternatif boya işlemlerinin yüksek sıcaklıkta ısıtılmasıyla tasarlanıyor ve kompozit yan kapaklar temizlik ve bakımı arttırıyor.

Boyama

Morrison pad-steam (emdirme-buharlama) boya çeşitleri sizin kârlılığınız, renk tutarlılığınız, kontrol esnekliğiniz ve verimliliğiniz için özel olarak belirleniyor. Baskın kumaş tipine, konstrüksiyona, boya sınıfına ve 20 m / dak’dan 150 m / dak. arasında değişen çalışma hızlarına bağlı olarak sürekli boyama aralıklarının birçok çeşidi mümkün.

 Kaplama ve Uygulama

Nonwoven ve Teknik kumaşların terbiyesi çoğu zaman çok çeşitli kimyasal türler, karışımlar ve viskoziteler gerektirir. İki gereksinim aynı değildir. Morrison sadece sizin özel bir tasarım ortaya çıkarmak için mühendisleriniz, proses ve üretim ekibinizle birlikte çalışıyor.

FR Aralığı

Yüksek değerli, Yıkanmaya Dayanıklı Alev Geciktirici selülozik kumaşlar, fosfonyum kimyasının uygun şekilde uygulanması ve kürlenmesi ile elde edilebilir. Morrison’un 40 yılı aşkın bir süredir amonyak arıtma sistemleri konusunda tecrübesi vardır.

COMMENTS