AS H 32 ve AS H 38 İplik Emme Cihazları Modernleştiriliyor

İplik çıkış kuvvetinin daha hassas ayarı, aynı iplik gerginliğinde daha düşük hava tüketimi, daha kolay çalışan ve daha ergonomik basınçlı hava valfi: Oerlikon Barmag'ın AS H 32 ve AS H 38 iplik emme cihazlarının modernleştirilmesi işte bunları vaat ediyor.

AS H 32 ve AS H 38 İplik Emme Cihazları Modernleştiriliyor

Yeni AS H 32 ve AS H 38 el enjektörleri, oldukça yüksek emiş gücü gerektiren uygulamalar için tasarlandı.

 

İplik emme cihazları, diğer tabiriyle el enjektörleri, her eğirme pozisyonunda standart donanımda yer alıyor. AS H 32 ve AS H 38 yapı serilerine ait güçlü el enjektörleri, diğer üreticilerin muadillerine kıyasla özellikle aynı iplik gerginliğinde daha düşük hava tüketimi ile ön plana çıkıyor. Bu, özellikle AS H 38 yapı serisinde bulunan daha yüksek iplik çıkış kuvveti ile sağlanıyor. Ayrıca bazı uygulamalarda ‘Ramp-Up” olmadan yerleştirmek de mümkün oluyor. Bunun dışında diğer bir yenilik, kullanıcı için iplik emme cihazlarının kullanımını kolaylaştıran daha kolay çalışan ve daha ergonomik basınçlı hava valfidir. Ayrıca gerekli iplik çıkış kuvvetinin ayarı da daha hassas yapılabiliyor.

Yeni ‘yüksek performanslı cihazlar’, oldukça yüksek emiş gücü gerektiren uygulamalar için tasarlandı. Bunlar birkaç aydır pilot proje olarak örneğin Avrupa’da bir BCF iplik uygulamasında ve ABD’de ufak bant ipliği tesisinde başarıyla kullanılıyor.

COMMENTS