Stoll Markası Çin’de Gücünü Gösteriyor

Stoll markasının, Karl Mayer’in düzenlediği kurum içi fuar etkinliği sırasındaki ilk sunumu, üç günlük bir çalışmanın ardından büyük bir başarıyla sona erdi.

Stoll Markası Çin’de Gücünü Gösteriyor

Çin’de ortaya çıkan koronavirüs salgınından sonra, yüz yüze etkinlikler tekrar düzenlenmeye başladı. 170 şirketten yaklaşık 380 ziyaretçi, fiziksel buluşma fırsatından yararlandı. Ziyaretçilerin pek çoğunun aklında, Karl Mayer’in satın almasının ardından Stoll düz örgü makinesi işinin nasıl devam edeceği sorusu vardı, ancak, etkinlikten firmaya olan güvenleri artarak ayrıldılar. Stoll İş Birimi Satış ve Ürün Bölümü Başkanı Liu Xuran, “İlk izlenim harikaydı. Grup çapında yüksek kalite standartları, mükemmel operasyonel yönetim, yeni kurulan Stoll geliştirme ile Changzhou’daki yüksek teknoloji üretimimiz ve uzmanlığımız müşterilerimiz üzerinde çok iyi bir izlenim bıraktı. ” dedi.

Stoll markası, Karl Mayer’in bir parçası olarak aynı bağlantılarla, ancak güçlü şirketler grubunun desteğiyle bağımsız olarak faaliyet göstermeye devam edecek. Müşterilere her zamankinden daha fazla başarılı iş garantisi verilecek. Düz örgü sektöründe tam sipariş alımını sağlamaya devam edecek olan yeniliklerin özel bir seçkisi Changzhou’da gösterildi. Tüm makineler mükemmel fiyat / performans oranlarından ve çeşitli otomasyon çözümlerinden etkilendiler. Bölgesel ortak Chemtax’tan Bölge Satış Müdürü Thomas Streicher ve Simon Ma, geri bildirimlerden ve satış başarılarından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Thomas Streicher, “Bazı müşteriler makinelerin performansını kontrol etmek için iki kez geldi.” diye konuştu.

Gelişmiş otomasyon çözümleri

Changzhou’daki makine fuarının en önemli olaylarından biri de knit & wear® konusuydu. Hemen hemen tüm konfeksiyon işlem süreçlerini ortadan kaldıran dikişsiz kazak örmede Stoll, ADF 830-24 ki W knit & wear® ve CMS 830 ki knit & wear® ile gösterildiği gibi desen olanakları ve fiyat/performans açısından standartları belirliyor. Üst düzey pazar segmenti için tasarlanan ADF modeli, diğer özelliklerin yanı sıra kolayca kopyalanamayan ters kaplama ve İntarsia ile yenilikçi moda desenleri uyguluyor. Üretim çeşitliliği ve esnekliği ile makine, özellikle Changzhou’daki üst düzey segmentteki marka üreticilerini etkiledi. Kurum içi fuarda yeniliklerden biri de E 10.2 inceliğindeki makine oldu. Yeni plaka inceliğine sahip CMS 830 ki knit & wear® müşterilerin, kazançlı ancak oldukça rekabetçi olan örgü ürünleri pazarına gelecekte katılmalarına olanak tanıyacak.

Otomasyona ilave bir katkı olarak, knitrobotic® kitli bir ADF makinesi Asya’da ilk kez sunuldu. Robotik fonksiyonlar, örme ürüne malzeme ve parçaların manuel müdahale olmadan entegre edilmesini mümkün kılıyor. Bir örnek olarak, kurum içi gösteri sırasında burun desteği tamamen otomatik olarak yerleştirilmiş tek kullanımlık maske üretildi. Performans gösterisi çok sayıda yeni uygulama fikrine ilham verdi.

Yaratıcı Çözümler

Yeni Bağlantı Modeli Yazılımı (Stoll-CPS®) ile desenlendirme süreci için bir yenilik sunuldu. CPS, üstün özellikli, gelişmiş bir programlama sistemini öğrenmesi kolay bir kullanıcı ara yüzüyle birleştiriyor ve örgü olanaklarını önemli ölçüde genişletiyor. Özellikler arasında tam gerçekçi kumaş görünümü, birçok akıllı araç ve CPS’nin gelecekteki dijital iş akışlarına mükemmel şekilde yerleştirilmesine olanak tanıyan açık arabirimler bulunuyor. Stoll-CPS®’nin en önemli avantajları arasında desen hazırlama süresinin kısaltılması var. Entegre bir kalıplandırma sistemi ile ek boyutlar veya boyut yaklaşımları hızlı bir şekilde oluşturulabiliyor ve bir projedeki tüm kalıp veya desenlerde mümkün olan en kısa sürede değişiklikler yapılabiliyor.

COMMENTS