Baldwin Technology, Joe Kline’ı Yeni Başkan Ve CEO Olarak Atadı

Baldwin Technology firmasının liderlik ekibi Joe Kline'ı yeni Başkan ve CEO olarak atadı. Baldwin, baskı, ambalajlama ve dönüştürme endüstrileri için yenilikçi proses otomasyon teknolojisinin önde gelen küresel üreticileri arasında yer alıyor.

Baldwin Technology, Joe Kline’ı Yeni Başkan Ve CEO Olarak Atadı

Baldwin Technology firmasının liderlik ekibi Joe Kline’ı yeni Başkan ve CEO olarak atadı. Baldwin, baskı, ambalajlama ve dönüştürme endüstrileri için yenilikçi proses otomasyon teknolojisinin önde gelen küresel üreticileri arasında yer alıyor.

Geçici olarak CEO’luk görevini yürüten Kyle Chapman, Baldwin’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’na devam edecek ve BW Forsyth Partners’ın hızla genişleyen portföyüne daha fazla odaklanacak.

“Titiz bir araştırma ve inceleme sürecinden sonra, Joe’nun Baldwin’e liderlik etme ve sektöre hizmet etme vizyonu ve esnekliği ile mükemmel bir uyum içinde olduğu ortaya çıktı ”diyen Chapman, şunları söyledi. “Joe, hem şirket kültürümüze hem de müşterilerle uzun vadeli olumlu ilişkiler kurmaya mükemmel uyum sağlayan, son derece insan odaklı, deneyimli bir liderdir.”

Kline, Baldwin’e katılmadan önce, Eaton’ın elektrik sektöründe bir bölümün başkanlığını yaptı. Ohio Üniversitesi’nden elektrik mühendisliği lisans derecesine ve Saint Louis Üniversitesi’nden uluslararası işletme alanında İşletme Yüksek Lisansına sahip olan Kline,  Eaton, Duke Manufacturing ve Emerson’da yöneticilik görevlerinde bulundu.

Kline, kendisini Baldwin’e neyin çektiği sorulduğunda, şunları söyledi: “Baldwin, tek bir çatı altında büyüyen, birbirine bağlı teknoloji koleksiyonuna sahip. Bu kapsamlı çözümleri küresel pazarlarımıza ve müşterilerimize sunmak için çalışmaktan heyecan duyuyorum. Ürün ve hizmet kapasitemizi güçlendirmek için dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizle etkileşime geçmeyi ve Baldwin’in müşterilerimizin operasyonlarını geliştirmesine yardımcı olan ürün ve hizmet çözümleri sunma konusundaki zengin mirasını geliştirmeyi umuyorum.”

COMMENTS