Archroma, ‘The Denim Window’ Etkinliğine Katıldı

Sürdürülebilir çözümlere yönelik renk ve özel kimyasallar alanında dünya liderlerinden biri olan Archroma, renk ve efekt teknolojileri için 'The Denim Window' a katıldığını duyurdu.

Archroma, ‘The Denim Window’ Etkinliğine Katıldı

Sürdürülebilir çözümlere yönelik renk ve özel kimyasallar alanında dünya liderlerinden biri olan Archroma, renk ve efekt teknolojileri için ‘The Denim Window’ a katıldığını duyurdu.

Analin içermeyen* Denisol® Pure Indigo, bitkisel ve tarımsal endüstrilerden elde edilen, yenilemeyen biyokütle atıklarına dayanan EarthColors® boyaları ile yeniliklere imza atan Archroma, Denim Window 2020 üye şirketleri ile Çin Yeni Yılı’nı kutlamak için 23 Ocak’ta Amsterdam’da düzenlenen ‘The Denim Window’ etkinliğine katıldı.

Denim Window; Amsterdam, Hollanda’da bulunan ve giyim markalarına denim koleksiyonları için ilham, sürdürülebilirlik ve yenilik sağlamaya adanmış bir sergileme alanıdır. Moda ve teknoloji konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip tutkulu bir denim danışmanı olan Silvia Rancani’nin yaratıcılığını ve küratörlüğünü üstlendiği ‘The Denim Window’, bölgesinde seçkin etkinlikler aracılığıyla seçilmiş şirketleri, markalarla birleştiriyor.

‘The Denim Window’, iş birlikleri yoluyla yaratıcılığı ve yeniliği teşvik etmek amacıyla ziyaretçileri, tasarımcıları, ürün geliştiricilerini, moda öğrencilerini, kot severleri ve ortaya çıkan yetenekleri incelemek ve ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için davet edilen kumaş fabrikaları, hazır giyim üreticileri, kimyasal tedarikçiler, elyaf ve trim üreticilerinin tek bir yerde bulmasını sağlıyor.

Archroma Denim ve Günlük Giyim İş Geliştirme Müdürü Umberto Devita; “Amsterdam, küresel buluşma ve etkinliklerle dünyanın en önemli denim şehirlerinden biri haline geldi ve şimdi ‘The Denim Window’un konferansları, atölye çalışmaları ve kalıcı showroom’dur. ‘The Denim Window’ etkinliğinde Archroma ve diğer üye şirketler, yaratıcılık, yenilikçilik ve denim tutkusunu aynı ruhla paylaşıyor ve bu da bizi cennette yapılan bir eşleşme haline getiriyor. ‘The Denim Window’ takımıyla iş birliği yapma fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyız! ” dedi.

*Endüstri standardı test yöntemlerine göre tespit sınırlarının altında.

Denisol® ve EarthColors®, Archroma’nın birçok ülkede tescilli ticari markalarıdır.

COMMENTS