Baskı Sektörü Print Make Wear 2019’da Buluşacak

Münih’te 14-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan FESPA Global Expo 2019’da Print Make Wear hızlı moda fabrikası, olumlu ziyaretçi geri bildirimine yanıt olarak, 2018’deki lansmanına kıyasla kapladığı alanı iki katına çıkaracak.

Baskı Sektörü Print Make Wear 2019’da Buluşacak

Canlı bir üretim ortamı şeklini alan Print Make Wear, giysi üretim sürecindeki her adımı ele alıyor. Bu; planlama, tasarım ve baskı hazırlıktan baskı, kurutma, kesme ve dikiş ile başlayıp birleştirme ve süsleme ile devam eder, paketleme ve mağaza vitrinine yerleştirme ile tamamlanır.

FESPA Global Print Expo 2019’da genişletilen bu etkinlik, sunumlar ve tartışmalar için bir sahne ve defileler için bir podyum da dâhil olmak üzere, daha kapsamlı bir giysi baskı teknolojisi çözümleri ve sarf malzemeleri yelpazesini sergilemek için daha fazla alan sağlayacak. Ziyaretçilerin deneyimi, biri direkt giysiye baskıya odaklanan ve diğeri de rulodan ruloya baskıya ilgi duyan ziyaretçilere özel hazırlanan iki ayrı rehberli turla daha da pekiştirilecek.

Print Make Wear 2019, Adobe, Adelco, EFI, HP, Mimaki, Vastex MagnaColours, Easiway ve Premier Tekstil gibi markaların desteğini almış bulunuyor. Bu markaların desteği ile etkinlik kapsamında; su bazlı mürekkeplerle hem otomatik hem de elle baskı yapan direkt konfeksiyon dijital ve serigrafi baskı makinelerini, bunun yanında rulodan ruloya dijital teknolojiler, süblimasyon ve diğer baskı ürünleri yer alacak.

FESPA Etkinlikler Başkanı Duncan MacOwan, “Yıllar geçtikçe bağımsız piyasa görüşleri ve ziyaretçi geri bildirimleri; tekstil baskısına olan ilginin arttığına işaret ederken; 2018’deki kendi FESPA anketimizde; spor kıyafetlerinin ve hızlı modanın endüstrimizin en dinamik büyümeye sahip iki uygulama kolu olduğunu gösterdi. Geçtiğimiz yıl ilk Print Make Wear etkinliğine olan ziyaretçi tepkisi son derece olumluydu; ve uzman turlarımıza 2.000’den fazla ziyaretçi katıldı.” dedi.

MacOwan şöyle devam etti: “Münih’te bu etkinliğe ayrılmış olan alanı artırarak ziyaretçileri daha rahat bir şekilde ağırlayabilir, genel deneyimi zenginleştirebilir ve eğitim içeriğini yükseltebiliriz. Konfeksiyon baskı konusundaki bilgi ya da yatırım düzeyi ne olursa olsun; Münih’teki Print Make Wear 2019’a gelen ziyaretçilerin üretimi optimize etme; sürdürülebilirliği ve karlılığı artırma fırsatlarını daha derin bir şekilde anlayarak buradan ayrılacağından eminiz.”

COMMENTS