Cedit Makine’den Yeni İplik Boyama Makinesi

Cedit Makine was established in 2005 manufactures manufactures yarn dye, yarn centrifuge, yarn drying, yarn printing, yarn fixing and conditioning, hank dyeing, hank centrifuge, hank drying machines.

Cedit Makine’den Yeni İplik Boyama Makinesi

Cedit Makine, iplik boyama makinesi kulvarında bilinen teknolojilerin üst sınırlarını zorlayarak iplik boyama süre- cinde maliyetleri düşürüyor. Çevresel etkileri ve kalite standartlarını müşteri odaklı dikkate alarak üretimini son teknoloji ile gerçekleştiriyor.

Tek seferde 6 Ton kapasiteli iplik boyama makinesi üretimini Türkiye de İlk defa gerçekleştiren Cedit Makine, yüksek teknolojik ve ekolojik standartların yanı sıra su ve elektrik tüketimin- de önemli tasarruflar sağlayan yeni iplik boyama makinesi ile müşterilerine rekabet koşullarında hızlı bir ivme kazandırıyor. Renk haslığını ön plana çıkaran ve eşit flote dağılımı sağlayan yüksek kapasite, düşük enerji ve kendi teknolojisiyle ürettiği pompaları ile kulvarındaki rakip firmaların bir adım önünde bulunan Cedit, daha verimli boyama yapma konusunda üniversiteler ile iş birliği yapmaya devam ediyor. Cedit Makine, tekstil terbiye makineleri konusunda birçok alanda yenilik ve öncülükleri ile müşterilerine 2500 m2 kapalı alanda yetişmiş uzman personeli ile hizmet vermeye devam ediyor. Firma, 20-26 Haziran katılacağı 2019 ITMA Barcelona ve ITM 2020 Uluslararası Tekstil Makineleri fuarları ile müşterilerine en son yeni ürünlerini tanıtmaya devam edecek.

 

COMMENTS