Devsel, Yenilikçi Anlayışıyla Kaliteli Ürünler Sunmaya Devam Ediyor

Ulusal ve uluslararası pazarda; üretim, satış ve ürün geliştiren Devsel, Türkiye’nin önde gelen dar dokuma üreticileri arasında bulunuyor. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini öncelik olarak gören firma, kaliteli üretimleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

Devsel, Yenilikçi Anlayışıyla Kaliteli Ürünler Sunmaya Devam Ediyor

Yıllık 190 milyon metrelik üretim kapasitesi ile ülkemizin dar dokuma sektöründeki önemli üreticisi olan Devsel, hem ulusal hem de uluslararası alanda faaliyet gösteriyor. Firma; iç giyim, sağlık, otomotiv sektörleri ve teknik tekstil için lastik üretimi yapıyor. Devsel’in üretim yelpazesinde organik aromalı zayıflatan soğuk ya da sıcak hissi veren lastik çeşitleri ile birlikte özel apreli ve sporcular için kuru kalan lastikler de bulunuyor.

Yaklaşık elli farklı ülkeye ihracat yapan Devsel, üretiminin yüzde 60’ını ihraç ediyor, yüzde 40’ını ise iç pazarda değerlendiriyor. Firma üretimini İstanbul’da, 10.000 m2 alanda yer alan yüksek teknolojiye sahip ve çevreye duyarlı tesislerde gerçekleştiriyor. Dinamik ekibi ile söz verdiği terminler doğrultusunda saygı ve güvene dayanan kaliteli hizmet sunan Devsel, ileri teknolojiye sahip örme ve dokuma departmanlarında üretim yapıyor.

Firma; örme, dokuma, jakar alanlarındaki üretimini Oeko-Tex 100 standartlarında gerçekleştiriyor. Kendi boyahanesi, laboratuvarı ve Ar-Ge departmanına sahip olan firma, müşterilerine çevreye duyarlı bir anlayış içinde yüksek standartlı ürünler sunuyor. Ulusal ve uluslararası pazarda; üretim, satış ve ürün geliştirmede sektör liderlerinden biri olarak hareket eden Devsel, üretim aşamalarında kendi sınıfında en yüksek teknolojiye ve verimliliğe sahip sistem ve ekipmanlar kullanıyor.

Devsel’in üretimleri şu şekilde gerçekleşiyor:

Tedarik edilen ipler tam entegre bilgisayar kontrollü makinelerle makaralara sarılıyor ve ip ayırma işleminden geçerek dokuma için hazırlanıyor. Üretimi yapılacak ürünler; istenilen genişlik, uzunluk ve özelliklere uygun olarak örme lastik, dokuma lastik, otomotiv ve medikal lastikler haline getirilip firmalara ve ihtiyaçlara göre üretiliyor. Üretimi tamamlanan ürünler, firmanın boyama tesisinde renklendiriliyor. Kalite kontrolü üretimin her aşamasında yapılarak tüm Devsel ürünleri test cihazlarında deneniyor. Ürünler son aşamada paketlenerek ulusal ve uluslararası müşterilere ulaştırılıyor.

 

COMMENTS