Dizayn Etiket Kaliteli Üretimleri Sayesinde Firmaların İlk Tercihleri Arasında Bulunuyor

Türkiye’nin en yüksek kapasiteli etiketçilerinden biri olan Dizayn Etiket, tüm temel etiket tiplerini kendi bünyesinde üretiyor. Türkiye, Bangladeş ve Uzakdoğu’da etiket tedariki sağlayan firmanın Avrupa’da ise; İngiltere, İspanya ve Fransa’da iletişim ve satış ofisleri bulunuyor.

Dizayn Etiket Kaliteli Üretimleri Sayesinde Firmaların İlk Tercihleri Arasında Bulunuyor

Dizayn Etiket, uzun yıllardır hem saygın Türk perakendecileriyle hem de Türkiye’de üretim yaptıran dünyanın önde gelen küresel perakendecileriyle çalışıyor. Firma; Beşiktaş JK, Zara, Harley Davidson, Cat, Bershka, H&M, Timberland gibi birçok ünlü markanın üretimlerini gerçekleştiriyor.

Dizayn Etiket, 1992 yılında bir dokuma etiket ve arma üreticisi olarak kuruldu. 1994 yılında ise yılında 7500 m2’lik modern tesisine taşındı. Dizayn Etiket, müşterilerine daha iyi hizmet sağlamak amacıyla sürekli olarak kalifiye personel ve ileri teknolojiye yatırım yapıyor. Bunun sonucu olarak müşterilerine; dokuma etiket, baskı etiket, karton etiket, fiyat etiketi, süblimasyon, heat transfer, serigraf ve deri etiketin de dahil olduğu, tamamının iç bünyesinde üretildiği bir ürün yelpazesi ile tam paket servis veriyor.

Buna ek olarak özel bir departmanda, özellikle spor ve taraftar kulüplerinin ilgisini çeken, dokuma ve baskı atkı üretimi de yapıyor. Aynı zamanda yenilikçi tasarım yeteneklerini; minyatür halılar, dokuma çantalar, kitap ayraçları, anahtarlıklar gibi promosyon materyallerinin üretiminde de kullanıyor. Firma, müşterilerinden gelen talepler ve sahip olduğu yüksek hizmet kalitesini, dünyanın diğer bölgelerinde de ulaştırma arzusu dolayısıyla bir yatırım programı da başlattı.

Dizayn Etiket, 2010 yılında İngiltere de, mevcut müşterileriyle ilişkilerini ilerletmek ve diğer İngiliz perakendecilerle ilişkiler kurmak amacıyla ve bir satış ve hizmet ofisi kurdu. 2011’de İspanya ofisini açarak İspanyol perakendecilerine yerinde hizmet vermeye başladı. 2012’de Fransa temsilciliği devreye girdi. 2013 yılında Dizayn Etiket’in İstanbul’daki ek binası tamamlandı ve tesisin toplam kapalı alanı 10.000 m2 ye ulaştı. 2014’de Bangladeş’de DZN Labels adı altında şirketini kurarak 4000 m2 kapalı alanı olan, her türlü uygunluk denetiminden geçen bir fabrika binası satın aldı ve üretime başladı. 2016’da Türkiye ve Bangladeş’de üretim kapa- sitesini ek yatırımlarla arttırdı. 2017’de ise Dizayn Etiket Hong Kong Ltd. kuruldu. İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı olan firma, üretimlerinde Reach tüzüğüne uygun kimyasallar kullanıyor. Uluslararası standartlarda atık yönetimi yapan; belediyenin ve Çevre Bakanlığı’nın tüm denetimlerinden başarıyla geçen Dizayn Etiket’in tüm atıkları, türlerine göre ayrılarak anlaşmış olduğu, Çevre Bakanlığı’ndan onaylı şirketler tarafından toplanıyor.

COMMENTS