Xorella Endüstri 4.0’a Hazır

Xorella, 50 yıldan daha uzun bir süre önce kurulduğu günden bu yana, tekstil ürünlerinin iyileştirilmesi ve termo-fiksaj işlemlerinde önde gelen bir ekipman üreticisi oldu. Firma, bu makinelerin teknolojisi, işletme verimliliği ve güvenilirliği ile bilinmektedir.

Xorella Endüstri 4.0’a Hazır

Dünyanın her yerindeki müşteriler için, Xorella, standart iyileştirme ve termo-fiksaj makineleri ile tam otomatik malzeme taşıma ve paketleme sistemlerinde entegrasyon ekipmanları için tercih edilen bir ortaktır. Xorella, müşterilerin ihtiyaçlarını dinleyerek, denetleyiciyi ve yazılımını yeniden yapılandırdı. En yeni nesil donanımlar kullanıldı ve yazılımların yanı sıra görselleştirme de açık bir konsept göz önünde bulundurularak yeniden tasarlandı: Fabrikalarda az deneyimli personel tarafından bile kolay kullanıma imkan sağlıyor.

Tüm ekranlarda net bir yapı var ve yazı kullanımı en aza indirildi. Sağ tarafta gerçek tehlikeler resimli simgelerle gösteriliyor. Buharlama programlarının kullanımı ve ayarlanması da basitleştirildi ve programlar artık alfanümerik isimlerle tanımlanabiliyor. (En fazla 50 karakter olacak şekilde).

Müşterilerin sorun gidermesine yardımcı olmak için yeni bir arayüz oluşturuldu. Mevcut ve geçmiş veriler kaydediliyor, analiz ve destek için Servis Departmanına gönderilebiliyor.

Büyük Veri’nin yolunu açmak, yeni Xorella kontrol cihazının en önemli özelliği. Harici sistemlere bağlantı için tamamen OPC UA arayüzüne dayanıyor. Müşteriler, OPC UA tarafından sağlanan değişkenlere erişerek görselleştirmeyi tamamen kendi sistemlerinde görme olanağına sahip oluyor.

Bu, yüksek sistemlere entegrasyonu oldukça kolaylaştırıyor. Bu nedenle, Xorella kontrol cihazını ana iplik makineleri üreticileri veya üçüncü taraflarca sağlanan proses görselleştirme sistemleri ile bağlamak mümkündür.

Xorella’nın uzman ekibi, Xorella makineleri ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi vermek için ziyaretçilerini salon 6’da D203 numaralı standında ağırlayacak.

COMMENTS