Dünya Tekstil Teknoloji Liderleri, Sektörle Buluşmak için ITM 2022’yi Bekliyor

Alanında dünyanın en önemli organizasyonlarından birisi ve uzun bir aradan sonra düzenlenecek ilk uluslararası tekstil makineleri fuarı olan ITM 2022’ye katılım talepleri artarak devam ediyor.

Dünya Tekstil Teknoloji Liderleri, Sektörle Buluşmak için ITM 2022’yi Bekliyor

Tekstil makine ve teknolojilerinde dünya markası olan firmaların son teknolojilerini tanıtacağı ve lansmanlarını gerçekleştirdiği ITM 2022 Fuarı, bir kez daha Büyük Fikirlerin teknolojiye dönüştüğü ve global yatırımcısıyla buluştuğu en önemli adres olacak.

2 yıldır tekstil yatırımcıları ile buluşmak için hazırlanan tekstil teknoloji üreticileri, geliştirdikleri yeni teknolojileri ve ürünleri sergilemek için sabırsızlıkla ITM 2022 Fuarı’nı bekliyor. 14-18 Haziran 2022 tarihinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 120.000 m2 alanda yapılacak olan ITM Fuarı’nda, dünyanın ve Türkiye’nin en önemli tekstil makineleri ve aksesuarları üreticisi 1200 firma katılımlarını onayladı.

Yeni katılım talepleri dikkat çekiyor

ITM 2022 Fuarı’na katılım başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. Son 2 yılda geliştirdikleri yeni modellerini ve ürünlerini tanıtmak için ITM 2022’yi bekleyen katılımcı firmalar, stant alanlarını büyütmek istiyor. Ayrıca, dünyanın birçok ülkesinden tekstil makineleri üreticileri de fuarda yer almak için yeni katılım başvurusunda bulunuyorlar.

ITM Organizasyon Ekibi, uzun bir aradan sonra dünya genelinde düzenlenecek ilk ve en büyük tekstil makineleri fuarı ITM 2022 olacağı için yoğun başvuru olduğunu, talepleri karşılamak amacıyla ilave salon açılması konusunda çalışmaların sürdüğünü belirttiler.

COMMENTS