EFI Reggiani’den 75. Yılında 3 Yeni Dijital Tekstil Makinesi Müjdesi

Bu yıl, EFI™ Reggiani tekstil dünyasındaki 75 yıllık mirası ve yenilenmesini kutluyor. Tekstil teknoloji alanında yenilikçiliği ile bilinen firma, yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak, son teknolojiyle üretilmiş 3 yeni dijital tekstil baskı makinesinin yakında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

EFI Reggiani’den 75. Yılında 3 Yeni Dijital Tekstil Makinesi Müjdesi

EFI Reggiani, iplik işlemeden kumaş baskıya ve terbiyeye kadar tüm tekstil süreci için entegre, ölçeklenebilir çözümler için güvenilir bir ortak haline geldi.

“Tekstil en başından beri bizim DNA’mızda var” diyen EFI Reggiani Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Adele Genoni, “Her zaman bir sonraki seviyeye geçiyoruz, ileriyi düşünüyoruz ve yüksek teknolojiye sahip, kaliteli ve güvenilir ürünlerin yanı sıra yeni tekstil endüstrisi çözümleri ve süreçleri geliştiriyoruz. Bu 75 yıllık inovasyon dönüm noktasını başarmaktan gurur duyuyoruz.

Müşterilerimizle çok yakın ilişkilerimiz var ve birlikte yürüttüğümüz iş birliği çığır açan yeni teknolojiler geliştirmemize olanak sağlıyor. Bu yıl piyasaya süreceğimiz üç yeni baskı makinesi, 1946’da ilk Reggiani tekstil baskı makinesinin oluşturulmasından bu yana teknolojilerimizi üretkenlik ve kalite açısından bir ölçüt haline getiren çözümlerin mirası ve uzmanlığını yansıtıyor.” ifadelerini kullandı.

Tekstil endüstrisini inovasyonla dönüştürmek

Her zaman teknolojinin en ileri noktasında olmaya çalışan EFI Reggiani, artırılmış çalışma süresi, güvenilirlik, yüksek performanslı çıktı, benzersiz baskı bütünlüğü ve birinci sınıf ürünler sunarken, tüm bunlar müşterilerin tekstil üretim faaliyetlerinin sürdürülebilirliğini artırmalarına yardımcı oluyor.

İlk geleneksel baskı makinesinin oluşturulmasından en son teknolojik yeniliklere kadar, EFI Reggiani’nin geleneği ve ürünlerine olan bağlılığı, tekstil pazarının küresel dönüşümüne katkıda bulunuyor. EFI Reggiani çözümleri, dünyanın tüm büyük tekstil üretim merkezlerinde yüksek kaliteli, yüksek verimli işletmelerde kullanılıyor.

75 yıllık tarih ve mükemmellik

İtalya’nın en büyük kumaş imalat şirketlerinden biri olan Reggiani Tessile, şirketi makine geliştirme alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak için kurdu. Daha sonra Reggiani Macchine olarak bilinen şirket, sürekli ürün yeniliği ve yakın müşteri ilişkileri sayesinde elli yılı aşkın bir süredir muazzam bir şekilde büyüdü.

Reggiani Macchine, 2000’li yılların başında dijital baskı teknolojisini ürün yelpazesine dahil ederek yeni bir sayfa açtı. Ardından, 2015 yılında Reggiani Macchine Electronics For Imaging ailesine katıldı.

EFI Reggiani’nin ürün portföyü, döner ve düz yataklı baskı makinelerinden tarama/çok geçişli dijital baskı makineleri ve dünyanın en hızlı dijital tekstil baskı makinesi olan ve 2018’de piyasaya sürülen ödüllü EFI Reggiani BOLT tek geçişli mürekkep püskürtmeli baskı makinesine kadar genişlemeye devam etti.

Gelecek için müşteri başarısını yönlendirmek

Bugün, EFI Reggiani’nin inovasyondaki liderliği, üretkenliği ve kaliteyi iyileştirmeyi, tekstil üretim sürecini optimize etmeyi ve enerji kullanımını, su tüketimini ve genel çevresel etkiyi azaltmayı hedefleyen kapsamlı araştırmaların sonucudur.

Covid-19 pandemisi 2020’yi tekstil baskı sektörüyle ilgili herkes için zor bir yıl haline getirirken, EFI Reggiani araştırma ve geliştirme faaliyetlerini daha da güçlendirme fırsatını yakaladı.

“Müşterilerimizi dijital dönüşümlerinde desteklemeye yardımcı olmak istiyoruz.” diyen Genoni, şunlar söyledi: “Üç yeni baskı makinemizden biri, çok geçişli tekstil baskı sektörünün endüstriyel yüksek hızlı segmentini hedefleyecek. Yeni baskı makinesi yalnızca EFI Reggiani’nin şimdiye kadar geliştirdiği en hızlı çok geçişli baskı makinesi olmakla kalmayacak, aynı zamanda pazardaki türünün en hızlısı olmasını da bekliyoruz.”

EFI Reggiani’nin 2021’de pazara sunacağı iki yeni tarama baskı makinesi, yeni müşterilerin endüstriyel tekstil dijital baskısında ilk adımlarını atmalarını sağlayacak. Yeni baskı makineleri sadece kullanım açısından kolay olmakla kalmayacak, aynı zamanda şirketin tüm çözümlerinde olduğu gibi, EFI Reggiani’nin ünlü kalitesi ve güvenilirliği ile müşterilere dijital endüstriyel baskı için en iyi teknoloji platformlarına ve yeniliklere erişim kolaylığı sağlayacak.

COMMENTS