Epson’dan bir ilk: SureColor F530

Epson, ilk masaüstü 24 inç boya süblimleştirmeli yazıcısı olan SureColor F530’u tanıttı. Kutudan çıktığı anda hızlı ve güvenilir dye süblimasyon baskısı sunan yeni SureColor F530, kupalar, mousepadler ve giysi süslemelerini kişiselleştirme dâhil promosyon ürünleri ve moda kıyafetler için ideal bir yazıcıdır.

Epson’dan bir ilk: SureColor F530

Epson, ilk masaüstü 24 inç boya süblimleştirmeli yazıcısı olan SureColor F530’u tanıttı. Kutudan çıktığı anda hızlı ve güvenilir dye süblimasyon baskısı sunan yeni SureColor F530, kupalar, mousepadler ve giysi süslemelerini kişiselleştirme dâhil promosyon ürünleri ve moda kıyafetler için ideal bir yazıcıdır.

Bu yazıcı, tekstil endüstrisine düşük yatırım, kullanımı kolay dye süblimasyon yazıcı ile girmek isteyen küçük işletmeler için pazar ihtiyacını karşılıyor. Bu yazıcılar küçük işletmelerin, kişiselleştirilmiş promosyon ürünleri, moda giysileri ve ev dekorasyonu mobilyaları yaratmalarını sağlıyor. SureColor F530, piyasadaki en kompakt, zengin özellikli dye süblimasyonlu yazıcılarından birinde yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

Yüksek performanslı boya süblimleştirmeli yazıcı, güçlü PrecisionCore teknolojisini kullanarak profesyonel kalitede baskılar veriyor. Gerçek bir anahtar teslimi çözüm olan SureColor F530, hem sert hem de yumuşak ortamlar için özel transfer kağıdı, 50 yapraklık otomatik besleme tepsisi, yerleşik kesici ve hem Windows hem de Mac sürücüleri de dâhil olmak üzere iş akışını kolaylaştırmak için bir dizi kullanışlı özellik ile birlikte geliyor.

Epson Singapur Satış bölümünün Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Tan May Lin, “Küresel işletmeler zor zamanlardan geçiyor ve küçük-orta ölçekli işletmeler bu zorluklardan ciddi şekilde etkileniyor. Singapur’da yeni dye süblimasyonlu yazıcısının piyasaya sürülmesiyle, işletmelerin, ek zaman ve maliyete gerek olmadan, müşterilerinin taleplerini daha iyi karşılayabileceğini umuyoruz. Yazıcının destekleyebileceği uygulamalar gerçekten etkileyici ve bunun sektörde oyun değiştirici olacağından eminiz.” dedi.

Ek özellikler:

  • Şaşırtıcı Baskı Kalitesi – PrecisionCore MicroTFP baskı kafası, olağanüstü netlik için Hassas Damlacık Kontrolü ve Nozül Doğrulama Teknolojisi ile ticari düzeyde güvenilirlik sunuyor.
  • Canlı, Parlak Görüntüler – Canlı mürekkep olağanüstü renk doygunluğu ve yüksek kontrast sunuyor.
  • Çok Yönlü Medya Desteği – 24 inç genişliğe kadar rulo ve kağıtları alıyor; daha fazla verimlilik için 50 sayfalık besleme tepsisi ve yerleşik kesici içeriyor.
  • Mürekkebi Daha Az Sıklıkta Değiştiriyor – Otomatik durdurma özelliğine sahip yüksek kapasiteli mürekkep şişeleri, kolay ve sorunsuz dolum sağlıyor.
  • Çeşitli Baskı İşlemleriyle Mücadele – Genel amaçlı transfer kağıdı, hem yumuşak hem de sert malzemeler üzerinde inanılmaz görüntüler oluşturuyor.
  • Güvenilir Performans – Epson birinci sınıf servis ve destek sağlıyor.
  • Kompakt, Temiz Tasarım – Ultra küçük, şık, minimal tasarım, isteğe bağlı standla (ayrı satılıyor) masaüstüne kolayca sığıyor.
  • Kutudan çıktığı anda kolayca yazdırır – Hem Mac hem de Windows için özel sürücüler de dâhil olmak üzere, dye süblimasyonu için optimize edilmiş yazılımla donatıldı.
  • Sezgisel Çalışma – 4,3 inç LCD renkli dokunmatik ekran yazdırma görevlerini basitleştiriyor.
  • Esnek Bağlantı – Yazıcıya USB, Ethernet veya entegre Wi-Fi ile kolayca bağlanıyor.

Epson SureColor SC-F530 Masaüstü Dye Süblimasyon Tekstil Yazıcısı, Temmuz 2020’nin ilk haftasından Epson’un odaklanmış ortağı Noritsu Singapore Pte Ltd’den temin edilmeye başlandı.

COMMENTS