Jeanologia Hong Kong’da Yenilik Merkezi Açtı

Sürdürülebilir ve verimli teknoloji geliştirmede dünya lideri firmalardan biri olan Jeanologia, uluslararasılaşma sürecini Hong Kong'daki ‘Yenilikçi Merkezi’nin açılmasıyla pekiştiriyor.

Jeanologia Hong Kong’da Yenilik Merkezi Açtı

Sürdürülebilir ve verimli teknoloji geliştirmede dünya lideri firmalardan biri olan Jeanologia, uluslararasılaşma sürecini Hong Kong’daki ‘Yenilikçi Merkezi’nin açılmasıyla pekiştiriyor.

Bu Merkez, şirketin Asya’daki tüm operasyonlarını merkezileştirerek iddialı uluslararası genişleme planını güçlendiriyor. Bu, firmanın müşterilerine yakın olmasını, en iyi hizmeti sunmasını, teknolojik ortağı olmasını, bir ekip olarak çalışmalarını ve katma değer oluşturmalarını sağlıyor.

65 ülkede satış ağı bulunan Jeanologia’nın Türkiye, Brezilya, Hindistan, Bangladeş, ABD ve Meksika’da Yenilikçi Merkezi var. Faaliyet gösterdiği ülkelerde iyi kurulmuş, ihracat yapan, ofisleri ve kendi ekibiyle hizmet veren bir şirket olmaktan çıktı.

Asya Bölümü Müdürü Jordi Juani, “Birkaç yıl önce kendimizi müşterilerimizin geldiği ülkelerin endüstriyel dokularına entegre ederek yeni bir genişleme stratejisi başlattık. Ancak, artık ihracat yapmak, tekstil endüstrisinde istediğimiz devrimi gerçekleştirmek için yeterli değil, bu nedenle ihracat yaptığımız ülkelerde kendi tesislerimizi kurmamız gerekiyor.” dedi. Juani şöyle devam etti: “Bunu yaparak, onlarla olan bağlantımızı artırıyor ve ihtiyaçlarını ilk elden öğreniyoruz, bu da bize tekstil endüstrisinin dehidrasyonu ve detoksifikasyon hedefimizi hızlandırmak için etkili destek sağlıyor.”

Teknik uzmanlık, eğitim ve en son teknoloji

Hong Kong Merkezi’nde yerel halk, lazer tasarımcıları ve uzmanlardan oluşan bir Jeanologia ekibi, yeni süreçler tasarlamak ve rekabet edebilirliklerini artırarak ‘pazara çıkış süresini’ azaltmak için bilgi ve çalışmalarını müşterileri ile yan yana paylaşacak. Tüm bunlar şirketin tüm lazer ve eko teknolojilerinin yer aldığı Demo Merkezi olan tamamen dijital bir alanda gerçekleştirilecek.

Bunu yaparken, Jeanologia dijital dönüşümünde ve sürdürülebilirliğe dönüşümünde Çin tekstil endüstrisine olan bağlılığını pekiştiriyor.

Juani, “Bu Mühendislik Merkezi, denim üretimini eko-verimli bir şekilde bitirmemizi ve yerel şirketleri eğiterek teknik bilgimizi paylaşmamızı sağlayan minyatür bir fabrika gibi.” vurgusunu

Çin tekstil endüstrisi ile 15 yıllık çalışma

Jeanologia 15 yıldır, Çin tekstil endüstrisi ile çalışıyor. Ülkede 100’den fazla müşteriye sahip olan firma, 300’den fazla makine kurdu ve ana markalar için uzman bir teknoloji ortağı oldu. Şu anda, Çin’de hem ihracat yapan küresel markaların hem de iç pazardaki şirketlerin denim üretiminin yüzde 10’u Jeanologia’nın teknolojileri ile yapılıyor.

1994 yılından bu yana Jeanologia, yıkıcı teknolojisi ve uzmanlığı ile etik, sürdürülebilir ve eko-verimli bir endüstri yaratıyor. Lazer, G2 ozon, e-akış, Akıllı Kutular ve H2Zero tekstil endüstrisinde devrim yarattı. Bu teknolojiler, su, enerji ve kimyasal kullanımını azaltırken, deşarj ve toksik emisyonları ortadan kaldırarak sonsuz tasarım ve giysi terbiye olanakları sunuyor.

27 farklı ulustan 257 kişiyi istihdam eden firmanın, 10 yan kuruluşu aracılığıyla 5 kıtada müşterisi var. Makine ve hizmetlerinin ihracatı, toplam faturalandırmanın yüzde 90’ını temsil ederek 65 ülkeye ulaşıyor. Her yıl dünya çapında üretilen 5 milyar denimin yüzde 35’inden fazlası Jeanologia teknolojileri ile üretiliyor ve en büyük pazar markaları, şirketin geliştirdiği teknolojiyi kullanarak Jeanologia’ya güveniyor.

COMMENTS