Fil Control, Güçlü Mümessillik Ağı İle Ürünlerini Tüm Dünyaya Satıyor

Sensör uzmanı Fil Control, tekstil makineleri endüstrisi için iplik sensörleri ve iplik kesicileri geliştirip üretiyor. Firma, ürünlerini satış departmanı ve mümessillik ağı aracılığıyla tüm dünyaya satıyor.

Fil Control, Güçlü Mümessillik Ağı İle Ürünlerini Tüm Dünyaya Satıyor

Fil Control, tekstil makineleri endüstrisi için ekipmanların incelenmesi, geliştirilmesi, üretilmesi ve satılması konusunda uzmandır. Fil Control, iplik kesiciler, iplik sensörleri ve kalite kontrol ekipmanları olmak üzere üç ana alanda müşterilerine ve ortaklarına iplik kontrolünde çözümler sunuyor.

Dünyanın dört bir yanındaki büyük tekstil üreticileri Fil Control’ün 3 temel alanındaki şu çözümlerine güveniyor:

  • Her türlü ısmarlama ve kişiye özel talepleri karşılayabilecek iplik kesicileri,
  • Çeşitli kapasitif kullanım, optik, yansıtıcı, piezoelektrik ve güç ölçer teknolojisini kullanan iplik sensörleri,
  • Motorun dakikada devir sayısı gibi sayısız farklı uygulama tiplerine monte edilmiş salon efekt sensörleri.

Fil Control 4 tip sensör sunuyor :

Kapasitif sensörler: Elektrik yüklerinin ipliğe doğru ürettiği gerilim değişimlerini doğrusal hareketle izler. (PA, PE, PES, PP, Tayt…)

Optik sensörler: Kızılötesi ışın sayesinde, optik sensörler doğrusal, ileri-geri veya balonlama hareketi sırasında ipliğin varlığını kontrol eder.

Piezo-elektrik sensörler: Seramik üzerinde kayan ipliğin çok yavaş hareketini izler veya iplik titreşimlerini kaydeder.

Elektromekanik sensörler: İpliğin varlığının veya yokluğunun daha düşük bir maliyetle kontrol edilmesi gerektiğinde kullanılır.

Fil Control, iplik tekstil endüstrisinin tüm pazarını hedef alan bir küreselleşme ve pazarlama politikası geliştirdi. Duyarlı ve yetkin ekibiyle Fil Control, bu pazardaki en ünlü markalardan biri haline geldi.

Fil Control, mühendislik departmanının elektronik, mekanik ve tasarım alanlarındaki becerileri ve deneyimleri sayesinde, müşterilerinin her spesifik uygulamasına cevap vermek için ürünlerini geliştirerek ihtiyaçlara cevap verebilir hale getirebiliyor.

Dünyanın birçok ünlü tekstil makine imalatçısı uzun yıllardır Fil Control firmasına güveniyor. Oerlikon – Fadis – Savio – Ratti – Icbt – Verdol – Nsc Schlumberger – Aiki – Belmont – Galan – Haiyuan – Hongyuan – Coral – Taitan – Kaigong – Pacific – Jingwei Group.

 

 

 

COMMENTS