Fil Control: İplik Sensörleri ve Kesicilerinde Güvenilir Adres

Tekstil endüstrisinde birinci sınıf iplik sensörler ve kesicileri ile tanınan Fil Control, ürünlerini satış departmanı ve mümessillik ağı aracılığıyla tüm dünyaya satıyor.

Fil Control: İplik Sensörleri ve Kesicilerinde Güvenilir Adres

Fil Control, tekstil makineleri endüstrisi için ekipmanların incelenmesi, geliştirilmesi, üretilmesi ve satılması konusunda uzmandır. Fil Control, iplik kesiciler, iplik sensörleri ve kalite kontrol ekipmanları olmak üzere üç ana alanda müşterilerine ve ortaklarına iplik kontrolünde çözümler sunuyor. Bu, güvenilir bir üretim işleminin sağlanması ve tekstil makinesinin korunması için kilit noktalardan biridir.

Fil Control, iplik endüstrisinin tüm pazarını hedef alan bir küreselleşme ve pazarlama politikası geliştirdi. Duyarlı ve yetkin ekibiyle Fil Control, bu pazardaki en ünlü markalardan biri haline geldi. Fil Control, mühendislik departmanının elektronik, mekanik ve tasarım alanlarındaki becerileri ve deneyimleri sayesinde, müşterilerinin her spesifik uygulamasına cevap vermek için ürünlerini geliştirerek, ihtiyaçlara cevap verebilir hale getirebiliyor. Şirket, ürünlerini satış departmanı ve mümessillik ağı aracılığıyla tüm dünyaya satıyor.

Dünyanın birçok ünlü tekstil makine imalatçısı uzun yıllardır Fil Control firmasına güveniyor: Oerlikon – Fadis – Savio – Ratti – Icbt – Verdol – Nsc Schlumberger – Aiki – Belmont – Galan – Haiyuan – Hongyuan – Coral – Taitan – Kaigong – Pacific – Jingwei

 

COMMENTS