Itema, Yeni Şirketi Itematech’i Techtextil’de Duyuracak

Itema, teknik tekstil dokumacılığında yeni bir teknolojik liderlik üstlenerek kurduğu Teknik Tekstiller Bölümü - Itematech'i, Techtextil Fuarı’nda duyuracak ve sergileyecek.

Itema, Yeni Şirketi Itematech’i Techtextil’de Duyuracak

Sınıfının en iyisi olan dokuma makineleri, yedek parça ve entegre hizmetler konusunda lider İtalyan üreticisi Itema, 14-17 Mayıs tarihleri arasında Frankfurt’taki Techtextil Fuarı’nda Salon 3.0’de D05 numaralı stantta yer alacağını ve sektöre önemli katkılarda bulunacağını duyurdu.

Itema, dünya genelinde teknik tekstilin en iyi etkinliğinde, kendini teknik kumaş dokumacılarının yararına dokuma makineleri üretmeye adamış olan yeni şirketi Itematech’i tanıtma fırsatı yakalayacak.

Tekstil alanında çok özel teknik kumaşların üretilmesi için pazara kapsamlı ürünler sunan Itema, teknik tekstil dokumacılığında yeni ve teknolojik bir kriter belirlemek amacıyla kısa süre önce PTMT’nin (Eski adıyla Panter) uzun süreli kiralanması için bir anlaşma imzaladı ve böylece Itematech’in pazara girişini sağladı.

Itema ve PTMT uzmanlık ve yeterliliklerinin birleştirilmesinden kaynaklanan güçlü teknik bilgi birikimi sayesinde, Itematech teknik kumaşları dokumaya yönelik en geniş yelpazedeki en iyi teknolojik çözümleri sunuyor.

Teknik kumaş üreticileri şimdi Itematech’te, teknik uygulamaların dokunması söz konusu olduğunda tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve aşmak için benzersiz bir ortak ve teknolojik referans noktası bulacaklar.

Tarihi iki dokuma üreticisi arasındaki stratejik ittifak, negatif ve pozitif rapierden hava jetli ve projektil dokuma makinelerine kadar uzanan, daha önce hiç görülmemiş bir ürün portföyüne liderlik edecek.

Teknik kumaş endüstrisi standart kumaş üretiminden önemli ölçüde farklıdır, çünkü yenilikçi insan yapımı hammaddeleri ve iplikleri içerir ve belirli trendlerle karakterize edilen son pazarlara hitap eder.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman özen gösteren Itema, teknik kumaş üreticilerine, piyasadaki en eksiksiz dokuma çözümleri yelpazesini ve sektördeki en yetenekli teknik tekstil ekibini sunarak müşterilerinin kendi gereksinimlerini karşılayabilecek bir ortak olmalarını sağlamak amacıyla Itematech’i kurdu .

Ziyaretçiler Salon 3.0’daki D05 numaralı standı ziyaret ederek (Almanya Elmatex’teki Itema’nın tek temsilcisi ile ortak stant), Itematech ve eşsiz teknolojik sunumu hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler.

 

COMMENTS