ITM Başarılı ve Çok İyi Organize Edilmiş Bir Fuar

Erwin Devloo, Picanol’un Pazarlama İletişim Müdürü

Picanol, müşteri odaklı ürün geliştirme, üretim ve dokuma makinesi satışında uzmanlaşmış uluslararası bir grup. Firma, yüksek teknolojili rapierli dokuma makinelerinin üretiminde olağanüstü bir geçmişe sahip. Döküm ve siparişe özel kontrol üniteleri konusunda uzmanlaşan Picanol, ITM 2018’de dokuma makinelerini sergiledi.

Picanol’un ITM 2018 Fuarı’nda sergilediği ürünler şunlardır:

OptiMax-i: En yüksek kumaş kalitesini garanti eder. Sınıfında en düşük enerji sarfiyatına sahiptir. Guided Gripper system (GC) ve Free Flight system (FF) ile çok yönlü olan makine, dokumanın esasını müşterilerine sunar.

TerryMax-i: Havlu üretimi için geliştirilen rapierli dokuma makinesidir. Doğrudan elektronik tahrik sistemi ile çalışan kumaş çizgi mekanizması, mükemmel bir havlanma oluşumu sağlıyor. Dokumacılara sadece hav yüksekliğini ilmek döngüsüyle programlanmasından öte, aynı zamanda her bir dolum ipliğinin ön atım mesafesini programlayarak sonsuz tasarım olanakları sunuyor. 

OMNIplus Summum: OMNIplus Summum, Picanol’un yüksek performanslı airjet dokuma makinesi. OMNIplus Summum, tamamen elektronik basınç regülatörleri, her bir dokuma kanalı için ayrı bir dahili hava deposu ve dönüş nozülleri için benzersiz bir üçlü hava tankı konfigürasyonu ile donatılmıştır. Bu sayede makinenin kullanıcı dostu özelliğiyle esnekliğini artırır ve enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır.

Picanol’un Pazarlama İletişim Müdürü Erwin Devloo, ITM Fuarı hakkındaki görüşlerini şu sözleriyle aktardı; “Hem Türkiye’den hem de birçok komşu ülkeden müşterilerimiz oldu. ITM 2018 Fuarı, iyi organize edilmiş. Bu konuda, Teknik Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Necip Güney ile ekibini iyi bir iş çıkardıkları için kutluyoruz.”

Yirmi yıldan beri Türkiye’de aktif olan Picanol’un, İstanbul ve Bursa’da bulunan şirketlerinde toplam 26 kişi istihdam ediyor. Firma, satış faaliyetlerinin yanı sıra yerel hizmet, baskı onarımı ve stratejik yedek parça stokunun bulunmasını sağlıyor. 

COMMENTS