ITM Fuarları Sayesinde Türk Tekstil Sektörünü Daha Yakından Tanıyoruz

Fadis Satış Direktörü Dr. Raffaella Carabelli

Fadis 57 yılı aşkın tecrübesiyle, tekstil makineleri üretiminde lider firmalardan biri olarak tanınıyor. 

Fadis Satış Direktörü Dr. Raffaella Carabelli; hassas sarım makinesi üretiminde Fadis’in dünya lideri olduğunu ve ITM 2018’de iki yeni makinelerini görücüye çıkardıklarını söyledi. Bu ürünler; boyamaya yönelik ambalajlarda daha iyi kontrol sağlamak için yüksek yoğunluk kontrolüne sahip hassas sarım makinesi ve denime yönelik elastik prosesler için yeni nesil havalı kaplama makinesi.

Carabelli, Fadis’in bu fuara ilk kez katılmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Fuarın her geçen sene başarısını arttırdığı ve daha da önem kazandığı fikrindeyiz. ITM 2018’e hem Türkiye pazarından hem de İran, Mısır ve Fas gibi çevre ülkelerden de müşteriler geldi. ITM fuarları sayesinde Türk tekstil sektörünü daha yakından tanıyoruz. Fuar, beklentilerimizin çok üstünde geçti.” dedi.

Fadis; yumuşak sarım, geri sarım, montaj sarım, çileden bobine sarım makineleri ve reeling makineleri, spooling makineleri ve intermingling makineleri üretmek amacıyla 1960 yılında kuruldu. Bu makinelerin üretilmesi; pamuk, yün, ipek, yapay elyaflar, sentetik elyaflar, karışık elyaflar, karışan iplikler ve fantezi ipliklerin işlenmesi anlamına geliyor.

COMMENTS

error: PROTECTED CONTENT