ITM, Ürünlerimizi Tanıtmak İçin Harika Bir Platform

Türkiye, Karl Mayer’in en önemli pazarlarından biri. Bu nedenle fuara en iyi şekilde hazırlanan şirket, alanında ülkenin en iyi organizasyonu olan ITM’e katıldı. Pazar lideri, yeni tasarlanan standında, pazar talebini tam olarak karşılayan ürünleriyle İstanbul`da kendini gösterdi.

ITM Fuarı’nda hiçbir trend unutulmadı. Bu nedenle, denim çözgü hazırlama sektörü ve HKS makine serisi için makine ve teknoloji sunumları, farklı uygulamalar için seçilmiş tekstil gelişmelerini sergilemek için dekorasyon adaları oluşturuldu. 

Karl Mayer İş Birimi Çözgü Örme Satış Direktörü Oliver Mathews, “Özellikle havlu kumaşı konusu müşterilerin ilgisini çekti. Ayrıca moda sektörü için yazılan son makaleler herkesin dudaklarında ve ellerindeydi.” dedi. 

Tekstil Ürün Geliştirme Müdürü Gabriela Schellner, “Ziyaretçiler çeşitli kıyafetlere baktılar, kumaşlara ulaştılar, dokundular ve incelediler” açıklamasını yaptı. Schellner, kumaş deneyim konseptinin başarısından dolayı mutlu oldu. 

Karl Mayer fuardaki standında, dünyanın her yerinden müşterileriyle, fakat ağırlıklı olarak ev sahibi ülke Türkiye ve İran’dan yaklaşık 250 nitelikli görüşme gerçekleştirdi. 

Konuşmaların iş dünyasında çok iyi bir ruh hali olduğunu gösterdiğini belirten Karl Mayer İş Birimi Çözgü Örme Kıdemli Satış Müdürü Bastian Fritsch, “Mevcut müşterilerimiz arasında yatırım yapma isteği yüksek.” dedi. Fritsch, tüm müşterileriyle bir araya geldi, genellikle belirli projeler hakkında yoğun görüşmeler gerçekleştirdi ve sözleşme sonuçlarına yönelik umutlar verdi.

Bunun katıldıkları altıncı ITM fuarı olduğunu dile getiren Bastian Fritsch, Karl Mayer’in sadece Türkiye pazarında değil dünya pazarında da kendisini temsil etmesi adına ITM’in harika bir platform olduğunu sözlerine ekledi. ITM’nin gittikçe artan önemine de dikkat çeken Fritsch “Türkiye’nin dışından, İran’dan, Fas, Cezayir gibi Kuzey Afrika ülkelerinden ve Rusya’dan gelen birçok müşterimiz var. ITM, ürünlerimizi pazara tanıtmak ve potansiyel uzun vadeli müşterilerle tanışmak için genel olarak çok iyi bir platform.” ifadelerini kullandı. 

COMMENTS