James Heal: 1872’den Beri Doğru ve Güvenilir Test Malzemeleri

James Heal, global tekstil endüstrisinde, Tekstil'den Otomotiv'e kadar çeşitli pazarlarda çalışan, hassas test çözümleri ve destek hizmetlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretilmesinde pazar liderleri firmalardan biri. 70'in üzerinde ülkede lider markalar, perakendeciler, üreticiler ve laboratuvarların güvenini kazanan şirket, 1872’den beri sektörde malzeme testlerinin her yönünü geliştirmek için özen gösteriyor.

James Heal: 1872’den Beri Doğru ve Güvenilir Test Malzemeleri

Aygenteks Genel Müdürü Ahmet Aygen

Şirket, dünyanın her yerinde Acente ve Distribütör iş ortaklarına sahip olup, ihtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde temin edilebilen ürünler sunuyor.

Tekstil kalite kontrol test cihazları alanında tam 45 yılı geride bırakan Aygenteks, James Heal firmasının da tam 35 senedir Türkiye’de temsilciliğini sürdürüyor. James Heal, müşteri odaklı bir sistem ile mevcut müşteri portföyünün taleplerini arttırıcı stratejiler izliyor. 146 yıldır faaliyet gösteren firma, 70 yılı aşkın bir süredir de test cihaz ve malzemelerini en yüksek tutarlılık, güvenilirlik ve performans standartlarına uygun üreterek bu yüksek kaliteyi koruma ve arttırmaya yönelik sürdürülebilir çalışmalar yapıyor.

Hedef kaliteli hizmet sunmak

James Heal’in tek Türkiye yetkili temsilcisi olan Aygenteks firması ile sektöre sunulan test cihaz ve malzemelerin kullanılması, perakendecilerin, markaların ve üreticilerin ürün kalitesini ve performansını garanti etmelerini sağlıyor. Üretim ve performansı verimli bir şekilde yakalamak üretimin en erken ve devamında tüm teknik aşamalarında ürünün kalite kontrolü ile mümkün olur. Bu nedenle, süreçlerde kalite kontrol için kullanılacak test analiz cihazları ve test malzemeleri önem taşır. James Heal markasının anlamında, Dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan, e-posta ve uluslararası mümessil – distribütör ağı ile yerinde teknik desteğe kadar çeşitli yardım seçenekleri sunması da vardır.

Cihaz kullanımları artık daha kolay 

James Heal cihazları, günümüzün global test laboratuvarlarının ihtiyaçlarını desteklemek için 12 dilde basit ve sezgisel bir dokunmatik ekran ile tasarlandı. Tekstil teknologları tarafından geliştirilen TestWise İşletim Sistemi, laboratuvarınızın operasyonel verimliliğini artırır, arıza süresini azaltır ve müşteri memnuniyetini artırır. TestWise Pro, TruBurst, Titan 5 ve 10 cihazları için kullanılabilmektedir. Yeni özellikler ve işlevsellik ile son zamanlarda güncellenen yazılım, laboratuvar verimliliğinizi optimize etmenize ve verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Daima daha iyisini sunmak…

Verdikleri tüm hizmetlerde önce kalite diyen ve mükemmeli hedefleyen firmadan yapılan açıklamada, “Aygenteks olarak; yaptığımız işte uzmanlaşmak, daha iyi hizmet vermek, temsil ettiğimiz firmalar ile hizmet verdiğimiz firmalar arasında doğru yerde olmak ve bulunduğumuz yere layık olmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.  Şimdi ise yaptığımız çalışmalara bir halka daha ekleyerek, TS EN ISO 17025 (2017) standardının gerekliliklerine uygun kalibrasyon hizmeti verme kapsamında TÜRKAK Akreditasyonu hazırlık sürecinde olup, 2018 yılı sonbahar döneminde 2018 yılı başında kurduğumuz Aygen Teknik firmamızın resmi başvurusunu yaparak TÜRKAK’tan akredite olmayı planlıyoruz.  Aygen Teknik tarafından; sadece doğrulama ve kalibrasyon hizmeti sunulacak,  Aygenteks firması tarafından da; cihaz, yedek parça, sarf malzeme satışları, cihaz kurulum, eğitim, teknik servis gibi diğer destek hizmetleri aynı hassasiyet ile verilmeye devam edilecek.” denildi.

Aygenteks Genel Müdürü Ahmet Aygen bugüne kadar hayata geçirdikleri tüm çalışmalarda, önceliklerinin daima daha iyiyi yakalayarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmak olduğunu söyledi. Köklü bir geçmişe sahip olduklarının altını çizen Aygen, Aygenteks’in hikayesini ise şöyle anlattı: “Dönemin duayen ve saygıdeğer tekstil mühendislerinden merhum Metin Cenap Aygen tarafından 1973 yılında kurulmuş olan firmamız, ilk yıllarında daha çok müşavirlik hizmeti veriyordu. 1988 yılında vefatını takiben firmamız 2.nesil geçiş dönemine girdi ve 1991 yılında da mümessillik – distribütörlük hizmeti veren bir firma oldu. 1993 yılında Limited Şirket olma yolunda bir adım attı; yılların birikimi olan tekstil kalite kontrol ve laboratuvar test cihazları iş tecrübesini kullanarak ambalaj, gıda ambalajı, medikal ambalaj, matbaa, kağıt-karton, gıda, plastik, kauçuk, deri, otomotiv, havacılık, endüstriyel üretim ve benzeri sektörlere de kalite kontrol ve laboratuvar test cihazları konusunda çözümler üreten bir firma haline geldi.”

COMMENTS