Jeanologia Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Gençlerin Eğitimine Destek Veriyor

Jeanologia, daha verimli, sürdürülebilir ve şeffaf bir tekstil endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan uluslararası prestijli üniversiteler, kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapıyor.

Jeanologia Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Gençlerin Eğitimine Destek Veriyor

Jeanologia, daha verimli, sürdürülebilir ve şeffaf bir tekstil endüstrisinin gelişimine katkıda bulunan uluslararası prestijli üniversiteler, kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapıyor.

Sürdürülebilir teknoloji geliştirmede dünya lideri olan Jeanologia, gençlerin sürdürülebilir bir gelecek için eğitimlerini destekleyerek daha verimli, sürdürülebilir ve şeffaf bir tekstil endüstrisinin geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla uluslararası prestijli üniversiteler, kuruluş ve kurumlarla işbirliği yapıyor.

Şirket, tekstil endüstrisinin dijitalleşmesi ve dönüştürülmesi için gerekli olan yeni ihtiyaç ve profilleri ele almak amacıyla eğitim ve pratiği birleştiren bir modele destek veriyor.

“Tekstil endüstrisi dünyayı en çok kirleten sektörlerden biri ve “amacımız bu kötülüğü bitirmek.” diyen Jeanologia Pazarlama Müdürü Carmen Silla, “Yeni kuşaklar değişimi sürdürüyor ve geleceğin çevresel çözümlerini bulmada lider olacaklar, bu nedenle “bu taahhüdü ve bu yeni iş kültürünü transfer edebilmeleri için eğitimlerini desteklemenin hayati önemi var.” ifadelerini kullandı.

Silla, “Jeanologia’da bunu nasıl yapacağımızı biliyoruz, tamamen teknolojik, verimli, etik ve sürdürülebilir yeni bir üretim yönteminin mümkün olduğunu göstermek için yıllarımızı harcadık; bu nedenle daha sürdürülebilir bir geleceğin gelişmesine olan bağlılığımızı sürekli olarak artırıyoruz. ”dedi.

Bilgi birikimini dünya ile paylaş

Usta sınıfları, konuşmalar, sürdürülebilir terbiye eğitimi, kapsül koleksiyonları ile işbirlikleri, yetenek ödüllendirme, dijital dönüşüm stratejileri öğretimi, sürdürülebilir tasarım ve döngüsel ekonomi konuları tüm dünyadaki merkezlerdeki aktivitelerinden bazılarını oluşturuyor.

Parsons Sanat ve Tasarım Okulu, New York Moda Enstitüsü, Londra’daki Ravensbourne Üniversitesi, Singapur’daki Moda Tasarımı Okulu, Pakistan’daki Ulusal Tekstil Üniversitesi, Amsterdam’daki I-Skool Denim ve Jeans Okulu, Jeanologia’nın birlikte çalıştığı okullardan bazıları.

10.Edisyon: Okul

Yeni iş profillerine olan talep ve bu yeni mesleklerde eğitim gereksinimi ile Jeanologia, 2013 yılında tasarımcılara, tekstil lazeri, tekstil üretim teknikleri, sürdürülebilir tasarım ve denim ürün geliştirme için tasarımda gerekli tüm bilgi ve becerileri edinme fırsatı veren eğitim bursu programı kazandırdı.

Aynı zamanda, seçtiği öğrenciler dört aylık ileri eğitim aldığından ve bundan sonra da bu müşteriler tarafından işe alınma ve beş kıtadaki üretim merkezlerinde çalışma imkânına sahip olduklarından, müşterilerine tam bir hizmet sunuyor.

Beş kıtadan 50’den fazla genç, 10. Edisyonu başlamak üzere olan ve %80 istihdam edilebilirliğe sahip bu eğitim programına katıldı.

COMMENTS